Podklad mapy:

Vojkovice - Krušné hory: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vojkovicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vojkovice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vojkovice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vojkovicích a okolí: Chata Úsvit, chalupa Slunovrat, Chata Alžběta, Chata Borůvka, Chata Duha, Chata Zvonek, U rybníka, Chalupa Jáchymov, horská chata Hájenka, Prázdninový dům Zahrada, Chata Suchá, Ráj v Pekle, Dům U Lípy, Chata GoldCottage, Horská chata Akademie, Penzion Pod lanovkou, Chata Boubelka, Bylinkový penzion, Chata Jitka, Domeček u borovice, Bungalov H, Chata Cukřenka, Bert, Chata Barbora, Pronájem apartmánů, Horská Chata Arnika, Chalupa Suchá - Jáchymov, Privat, Horská chata XL, Horská chata FLORA, Penzion Aqua, Langhammer Hof, Apartmán Jáchymov.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Krušné hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz