Podklad mapy:

Vojkovice - Krušné hory: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vojkovicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vojkovice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vojkovice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vojkovicích a okolí: Chata Alžběta, chalupa Slunovrat, Chata Borůvka, Chata Úsvit, horská chata Hájenka, Chata Suchá, Horská chata Akademie, Prázdninový dům Zahrada, U rybníka, Chata Duha, Chalupa Jáchymov, Bylinkový penzion, Ráj v Pekle, Dům U Lípy, Chata GoldCottage, Chata Jitka, Penzion Pegas, Chata Boubelka, Bert, Chata Cukřenka, Bungalov H, Chata PAM, Domeček u borovice, Horská chata FLORA, Pronájem apartmánů, Chata Barbora, Langhammer Hof, Chalupa Suchá - Jáchymov, Privat, Horská chata XL, Penzion Aqua, Horská Chata Arnika.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Krušné hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz