chaty a chalupy

Ubytování Horní Jiřetín - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Horním Jiřetíně - oblast Krušné hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Horní Jiřetín

Ubytování Horní Jiřetín

Horní Jiřetín, okres Most

Chata k pronájmu - Horní Jiřetín

ubytování Horní Jiřetín na chatě
6 osob
2 ložnice

Chata Amálka leží v obci Horní Jiřetín. Jedná se o zděný patrový domek, který prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2010. Objekt je zateplen. Pro sportovní potřeby, lyže,...

ceny ubytování (chata/týden):
Léto: 3900 kč / Zima: 3900 kč
Mimo sezónu: 3900 kč

Zobrazit ubytování v okolí Horního Jiřetína na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Klíny
ubytování Horní Jiřetín na chatě k pronájmu
10 osob

Ubytování v okolí Horního Jiřetína

V okolí Horního Jiřetína byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Krušných horách v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Klíny, Meziboří, Běžecký skiareál Lesná, Pyšná, Hora Svaté Kateřiny, Osek, Brandov, Mezihoří, Český Jiřetín, Bouřňák.

Vodní plochy v dosahu Horního Jiřetína: vodní nádrž Matylda, Novomlýnský rybník, přehrada Kyjice, Rudolický rybník, rybník Brandov, přehrada Jirkov, přehrada Fláje, přehrada Nechranice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Horní Jiřetín - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Horní Jiřetín (Litvínov).

Přidejte svůj tip k obci Horní Jiřetín

Víte o nějaké zajímavosti v obci Horní Jiřetín nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Horním Jiřetíně v Krušných horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Krušné hory!

Horní Jiřetín - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Krušné hory   Ubytování   Horní Jiřetín
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Krušné hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Most :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.