chaty a chalupy

Ubytování Háj u Jindřichovic - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Háji u Jindřichovic - oblast Krušné hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Háj u Jindřichovic

Ubytování Háj u Jindřichovic

Háj u Jindřichovic - Jindřichovice, okres Sokolov

chalupa Jindřichovice

ubytování Háj u Jindřichovic na chalupě
12 osob
3 ložnice

Chalupa je situována v malebné obci Háj u Jindřichovic, která se nachází nedaleko lázeňských měst Karlovy Vary (cca 18 km), Františkovy Lázně ( cca 48 km) a Mariánské...

ceny ubytování (chalupa/noc):
Léto: 2600 kč / Zima: 2300 kč
Mimo sezónu: 2000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Háje u Jindřichovic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Šindelová
ubytování Háj u Jindřichovic na chalupě k pronájmu
1 až 20 osob
Krajková
Chalupa k pronájmu - Krajková Západní Čechy
8 osob
 

Ubytování v okolí Háje u Jindřichovic

V okolí Háje u Jindřichovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Krušných horách v těchto 23 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Saporo - Kraslice, Kraslice - Krajka, Lišák Stříbrná, Nové Hamry, Bublava, Pernink - Pod nádražím, Pernink Velflink, Skipot - Potůčky, Mariánské lázně.

Vodní plochy v dosahu Háje u Jindřichovic: přehrada Tatrovice, vodní nádrž Lesík , Michal - koupaliště, koupaliště Puleček, koupaliště Horní Blatná, bazén Potůčky, přehrada Jesenice, koupaliště Lido.

Přidejte svůj tip k obci Háj u Jindřichovic

Víte o nějaké zajímavosti v obci Háj u Jindřichovic nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Háji u Jindřichovic v Krušných horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Krušné hory!

Háj u Jindřichovic - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Krušné hory   Ubytování   Háj u Jindřichovic
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Krušné hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Sokolov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.