chaty a chalupy

Ubytování Slemeno - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Slemeně - oblast Krkonoše

Chaty a chalupy k pronajmutí Slemeno

Ubytování Slemeno

Slemeno - Dolní Kalná, okres Trutnov

Chalupa u hole

ubytování Slemeno na chalupě
1 až 10 osob
3 ložnice

Chalupa se nachází v klidné, malé vesničce v Podkrkonoší. Nabídne celoročního ubytování s celkovou kapacitou 10 osob. Přistýlky po domluvě s majitelem. Chalupa je vytápěna eletrickým...

ceny ubytování (chalupa/noc):
Léto: 1990 kč / Zima: 1990 kč
Mimo sezónu: 1700 kč

Zobrazit ubytování v okolí Slemena na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

 
Mostek
Chalupa k pronájmu - Mostek Krkonoše
1 až 6 osob
Chotěvice
ubytování Chotěvice Chalupa k pronajmutí
2 až 6 osob
Pecka
Chalupa k pronájmu - okolí Slemena
8 až 15 osob

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Mostek, Pecka, Horní Lánov, Zvičina, Severka - Dolní Brusnice, Černá hora - Černý Důl, Vrchlabí - Kněžický vrch, Máchovka, Černá hora - Jánské Lázně, Ski Family - Dolní Dvůr.

Vodní plochy v dosahu Slemena: koupaliště Dolní Kalná, koupaliště Mostek, koupaliště Pecka, koupaliště Čistá, rybník Vejsplachy, rybník U Mlejna, přehrada Les Království, koupaliště Valteřice, koupaliště Jilemnice, rybník Fařina - Nová Paka.

Přidejte svůj tip k obci Slemeno

Víte o nějaké zajímavosti v obci Slemeno nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Slemeně v Krkonoších? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Krkonoše!

Slemeno - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Krkonoše   Ubytování   Slemeno
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Krkonoše :: chaty a chalupy k pronajmutí :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.