Ubytování Špindlerův mlýn

Chalupa Dias

Ubytování ve Špindlerově Mlýně
soukromá chata k pronajmutí v Krkonoších.

Ubytování Krkonoše

chata k pronajmutí Špindlerův mlýn Krkonoše
Špindlerův mlýn
13 až 22 osob
o
Ubytování Špindlerův mlýn Chalupa Dias v Krkonoších
GPS chaty:
50.72528N, 15.63175E
ukázat polohu na mapěAktuální info
Chalupa Dias

Předprodej:

Prodáváme již týdny příští zimy 2017/2018 a to se zárukou lyžování! Klikni www.chatadias.cz

Termín 28.4.2017 - 1.5.2017
18.000,- Kč/3 noci pro max. 22 lidí

Užijte si prodloužený májový víkend na chalupě ve Špindlerově Mlýně


Termín 5.5.2017 - 8.5.2017
18.000,- Kč/3 noci pro max. 22 lidí

Užijte si prodloužený májový víkend na chalupě ve Špindlerově Mlýně v překrásném údolí Svatý Petr


Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Krkonoše   chata Špindlerův mlýn

Chalupa Dias

 - 

Špindlerův mlýn

(č.0424)
chata ubytování Špindlerův mlýn Krkonoše
spustit prohlížení fotogalerie Chata DIAS v zimě - pod sjezdovkou Stoh Společenská místnost pro 20 lidí s kuchyní Vstupní chodba s mapou a informacemi Pokoj č. 1 - 4 lůžka + 1,5 přistýlka
Pokoj č.2:  4 lůžka Pokoj č.3:  3 lůžka + 1,5 přistýlka Pokoj č.4:  3 lůžka + 1 přistýlka Pokoj č.5:  5 lůžek TV koutek - TV se satelitem, internetem... Chodba - pohledy do pokojů 3 a 5 v patře 3 x WC s předsíňkou 3 x Sprcha s termostatickou baterií Chata DIAS v květnu Chalupa s modrou oblohou Skiareál-sjezdovky-DIAS-Sněžka Chalupa DIAS pod Kozími hřbety Chata DIAS v zimě - pohled na Luční horu Zimní mapa a Chata DIAS 805 m n.m. Letecká fotka - Chata DIAS 805 m n.m. Sjezdovka STOH - pod ní je chata DIAS Chalupa v zimě Chalupa ve filmu a dnes Pohled lyžaře ze sjezdovky Stoh Sjezdovka Hromovka Medvědín - na obzoru Sněžka

Ubytování Špindlerův mlýn soukromá chata v Krkonoších chata k pronajmutí Ubytování na chatě Krkonoše chata s krbem

Chalupa v údolí Svatý Petr ve Špindlu - pronájem filmové chalupy z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku".

Kapacita: 19 lůžek + 3 přistýlky na 5 pokojích + společenská místnost s vybavenou kuchyní.

Svatý Petr 805 m n. m. - Špindlerův Mlýn.

Chata se pronajímá výhradně celá (13 - 22 osob) v zimě na týden (Ne - Ne) a v létě na 2 - 7 nocí. Ceny a volné termíny klikni na www.chatadias.cz

Chata DIAS (805 m n. m. ) je přímo pod sjezdovkou STOH v jednom z nejkrásnějších údolí Krkonoš, Svatý Petr pod Kozími hřbety ve Špindlerově Mlýně.

Je tu krásně jak na turistiku, tak v zimě na lyžování. Kolem a poblíž chalupy vede několik značených turistických tras - např. na Výrovku (4,5 km), na Luční (6 km) na Sněžku (10 km). Turistická mapa s chalupou Dias:

mapy.cz/s/1AuJc

S partou přátel a s dětmi zde můžete na "své chalupě" prožít romantický týden.

Chata se pronajímá výhradně celá, v zimní sezóně vždy na týden od neděle do neděle, na jaře, v létě a na podzim na 2 - 7 dní.

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 13 až 22 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Pronajímáme vždy celou chalupu. Je zde celkem 5 pokojů pro 19 lidí + možnost 3 přistýlek. V přízemí je jeden 4 - lůžkový (+1,5přistýlka), patře dva 3 - lůžkové (+1 a 1,5 přistýlka), 4 - lůžkový a 5 - lůžkový. V přízemí je společenská místnost pro 20 osob u stolu s vybavenou kuchyní, v patře je malé sezení s TV a WiFi v celé chalupě. Více o ubytování zde... www.chatadias.cz

Sociální zařízení: Na všech pokojích jsou hygienické kouty s umyvadlem s teplou vodou, skříňkou a zrcadlem. V přízemí 3x sprchový kout a 3x WC s předsíňkou. Podívejte se na fotky.

Vytápění: Vytápění je zde plynové automatické, radiátory maji termostatické hlavice. Na všech pokojích je teplá a studená voda. Ve sprchách jsou termostatické sprchové baterie Grohe.

Doprava, parkování: K chalupě dojedete pohodlně podél Dolského (Svatopetrského) potoka a to i v zimě (silnice je pravidelně uklízena). Parkování přímo u chaty cca 6 - 8 míst.

Jak se k nám dostanete: www.chatadias.cz

Stravování

Stravování je možné řešit přimo v chalupě ve společenské místnosti s vybavenou kuchyní. Nebo v nedalekých restauracích Stoh, Kristýna, Olympie nad chalupou - doporučujeme (výborná kuchyně) cca 100 metrů. Ve městě doporučujeme Českou hospodu, Eden a Hubertus (klasická česká kuchyně), mexickou Abacante nebo srub U Medvěda na cestě k Medvědínu (příjemné prostředí a domácí kuchyně).

Vybavení chaty

Objekt je vybaven společenskou místností s kuchyní s patřičným počtem nádobí, 4 plotýnkovou a 2 plotýnkovou varnou deskou, 2x mikrovlnkou, myčkou a velkou chladničkou bez mrazáku. Dále je zde TV se satelitem a WiFi internet. V přístřešku je v létě místo pro kola a v zimě lyžárna.

U objektu je venkovní posezení (zahradní stoly a lavice) s ohništěm nebo grilem, prolézačka pro děti. Travnatá posekaná plocha na fotbálek. Na hranici pozemku teče Dolský (Svatopetrský) potok, kde se mohou děti "cachtat".

Přímo u chaty je 6 - 8 parkovacích míst pro auta ubytovaných.

Výlety, atrakce, zábava

____________________________________________________________________________

V létě

_____________________________________________________________________________

U chalupy DIAS je udržovaný pozemek, kde jsou zahradní stoly s lavicemi, ohniště a venkovní gril. Pro děti prolézačka s houpačkou, plácek na fotbálek. Na hranici pozemku je potok, kde se v létě můžete "cachtat" nebo chladit pivo.

Chata DIAS (805 m n. m. ) je ideální nástupní místo pro turistiku v údolích (Bílě Labe, Labský Důl, Svatopetrské údolí) nebo pro túry na Sněžku, Vrbatovu boudu, Luční boudu, Špindlerovku. Na kole se můžete projíždět údolími, nebo na horském kole po hřebenech (např. na Luční boudu, Vrbatovu boudu, Labskou boudu... ) nebo můžete sjíždět po sjezdovkách na horských speciálech. Více o turistice zde... www.chatadias.cz

Kolem chaty jezdí výletní vláček, který jezdí vyhlídkové okruhy po Špindlu a okolí. Od chaty vedou turistické trasy na Výrovku (4,5km) na Luční boudu (6 km) na Sněžku (10 km). Dvě lanovky Svatý Petr a Medvědín vás vyvezou na hřebeny (kola vozí zdarma). Autobus nebo taxi vás doveze na hřebeny až na Špindlerovu boudu (za 40 - 50Kč).

Ve Špindlu je Aquapark pod Medvědínem, pěkný krytý bazén je na Bedřichově ve Vojenské zotavovně a bazény pro veřejnost jsou i v řadě dalších hotelů (Horal nad chalupou, Harmony... ). Ve Svatém Petru jsou antukové tenisové kurty, u Harmony bobová dráha, na přehradě a u Medvědína adrenalinové centrum Yelowpoint. Obchody, restaurace (v létě se zahrádkami), cukrárny, kavárny, diskotéky, bazény, sauny, aquapark, půjčovny lyží, kol a dalších sportovních potřeb to vše je v provozu ve Špindlerově Mlýně po celý rok 7 dní v týdnu, stejně jako místní doprava, lanovky.

Chalupa z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku" je na výjimečném místě v údolí Svatý Petr v prestižním horském středisku Špindlerův Mlýn a je zárukou relaxace v každém ročním období. _________________________________________________________________________

V zimě

_____________________________________________________________________________

Chata DIAS (805 m n. m. )

je přímo pod sjezdovkou STOH - délka 1200 m, převýšení 407m (810 - 1217 m n. m. ), denní skipas pro dospělého 430,- Kč. Poblíž je ještě několik menších vleků a koberec pro děti (lyžařská škola).

Zimní video: youtu.be

Přímo u chalupy můžete lyžovat na sjezdovce Stoh (za 430 Kč/den) nebo v dětském Ski parku s pohyblivým kobercem pro nejmenší děti a vlekem Poma, který je hned vedle.

Lyžovat můžete i ve Skiareálu - skibus, který má zastávku u chalupy vás zdarma (za 5 minut) doveze do nejlepšího 5 hvězdičkového lyžařského střediska v ČR - Skiareálu Špindlerův Mlýn nebo Medvědín - Mísečky nebo i do centra Špindlu.

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn

5 lanovek a 11 vleků

25 km sjezdovek (černé, červené i modré)

3 snowparky + U rampa a 2 dětské skiparky

85 km upravovaných běžeckých tratí

lyžařské a snowbordové školy

ZADARMO

je tu:

- skipas pro děti do 6 let

- skibus po celém Špindlu

- parkování na parkovištích Skiareálu

Ve Špindlu je bobová dráha u Harmony a sáňkařská dráha od Špindlerovy boudy a to včetně nočních jízd. Blízko chalupy je snowtubing (u Olympie)

.... více o lyžování na www.chatadias.cz ____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

Možnosti koupání: přehrada Labská, aquapark Špindlerův Mlýn, rybník Vejsplachy, koupaliště Valteřice, koupaliště Čistá, rybník U Mlejna, koupaliště Poniklá - Homole v Dolích, koupaliště Jilemnice, bazén Jilemnice, aquacentrum Jánské Lázně, koupaliště Zákoutí Harrachov, koupaliště Mříčná, koupaliště Jablonec nad Jizerou, koupaliště V Mlejnkách, koupaliště Retro park Sejfy.

Blízká lyžařská střediska: Špindlerův Mlýn, Svatý Petr - Stoh, Svatý Petr, Špindlerův Mlýn - Medvědín, Svatý Petr - Hromovka, Horní Mísečky, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Strážné, Ski Family - Dolní Dvůr, Herlíkovice - Bubákov, Benecko, Pec pod Sněžkou, Janova Hora, Karpacz - Kopa, Aldrov - Vítkovice.

Turistické cíle v okolí: Labská bouda.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 13 až 22 osob - 5 ložnic)

Ceny za noc

Zimní sezona: 6000-9300,- Kč za chatu.
Letní sezona: od 4150,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: od 4150,- Kč za chatu.

Cena za víkend

Zimní sezona: od 16000,- Kč za chatu.
Letní sezona: 13000,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 13000,- Kč za chatu.

Silvestr - máme již obsazen

obsazen

Vánoce

45000,- Kč
Cena je za celou chalupu na 5 nocí pro až 22 osob (tj. již od 410 Kč/osobu/noc)
Cena včetně všech energií a poplatků - 5 vánočních nocí 21.-26.12.2017 (Čt-Út) za 45 tis. Kč, možno i méně nocí (min. 2 za 22 tis. Kč) - Záruka sněhu a lyžování!
Chalupa z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku" pod vysněženou sjezdovkou Stoh. Ve společenské místnosti bude ozdobený vánoční stromeček. Vhodné pro rodinné Vánoce velké rodiny nebo několika rodin s dětmi. Chalupa je v překrásném údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně.

Jarní prázdniny

320,- Kč
za osobu/den - chalupa se pronajímá celá na týden (cena při plně obsazené chalupě)
Chalupa u sjezdovky ve Špindlu za 50.000,-Kč na týden. Pronájem celé chalupy pod sjezdovkou Stoh v údolí Svatý Petr, Špindlerův Mlýn. Chalupa je pro 19-22 lidí + velká společenská místnost s kuchyní pro 20 lidí u stolu. Cena je konečná včetně všech energií a poplatků. Lyžuje se u nás přímo u chalupy + skibus zdarma do Skiareálu i do centra se zastávkou u chalupy. Volné termíny včetně cen v zimě 2017/18...[http://www.chatadias.cz/cs/zima-2018]

Provoz, poplatky, ceny

Podrobný ceník zde: www.chatadias.cz

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Chalupa se pronajímá vždy celá.

V zimě na týden od neděle do neděle. Na jaře, v létě a na podzim na 2 až 7 dní(Ne - Ne)

Cena je stanovena vždy za celou chalupu a je včetně povlečení, všech energií a poplatků.

Kapacita je 19 lůžek + 3 přistýlky + společenská místnost s kuchyní

Kauce za objekt je 5.000,- Kč

Ceny na webu: www.chatadias.cz


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

email
telefon 481 321 087
telefon 602 483 783, 602 462 562
web www.chatadias.cz
Facebook www.facebook.com/ChataDIAS

Přehled informací o ubytování na chatě v Krkonoších

destinace kde se nachází
autobus Skibus 40m (gratis zima), MHD 40m (10 Kč léto), autobusové nádraží 2km
vlak Vrchlabí 19 km + vyhlídkový vláček jezdí kolem chalupy
restaurace 100 m (nejbližší) + řada dalších restaurací ve Svatém Petru a v centru
koupání 300 m (Aquapark, Vodní ráj, další kryté bazény, Labská přehrada)
lyžařský vlek Stoh - 50m, Skiareál - 1,5km (skibus zdarma od chalupy)
obchod 2 km (v centru Špindlu)
pošta 2 km (v centru Špindlu)
nákupní centrum 3 km
bankomat 2 km ČS (u pošty)
les 50 m

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chatě zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
Televize televize
chata se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
U chaty venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Houpačka nebo jiné dětské hry u chaty houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chaty:
Parkování u chaty s parkováním
chata na samotě chata na samotě
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Potok u chaty u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chaty koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chata pro rybáře rybaření

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Špindlerova Mlýna

Strážné : Rejdice : Příchovice : Horní Tříč : Žacléř, Rýc : Stromkovice : Staré Buky : Trutnov - Dolce : Čistá u Horek : Prkenný Důl

Nacházíte se na stránce ubytování Špindlerův mlýn v Krkonoších, objekt: Chalupa Dias, chata k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Špindlerův Mlýn :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chaty v Krkonoších :: penzion Krkonoše počítadlo :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.