Nabízíme celoroční ubytování pro 12 - 20 osob v patrové vilce v areálu rodinné farmy. Vilka má samostatný příjezd a velkou zahradu, parkování pro 6 aut. V zadní části objektu je dřevěná přístavba na úschovu kol a lyží. V letním období můžete na zahradě využít venkovní posezení, k dispozici je gril. Dále pak je zde zastřešená pergola s pinpongovým stolem. Součástí objektu je velká zahrada s krytým vytápěným bazénem 4x8 m.
Objekt je vhodný i k pořádání firemních školení a podobných akcí.
V okolí jsou cyklistické, turistické a běžkařské tratě. Lyžařské vleky jsou cca 3 km ve Vrchlabí, Herlíkovicích a Benecku.
Bus 0,4 km
Vlak 1,0 km
Pošta 0,4 km
Restaurace 0,3 km
Lyžařské tratě 0,2 km
Sjezdovky 3,0 km
Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 20 osob v celkem 5 ložnicích.
Ložnice a pokoje: Celkem 5 ložnic - 1 dvoulůžková, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové. Do dvoulůžkových a třílůžkových ložnic je možno přidat po 1 přistýlce - tj. celkem 4 přistýlky.
Sociální zařízení: V přízemí je koupelna s WC, v patře je koupelna zvlášť a WC zvlášť.
Vytápění: Plynové.
Doprava, parkování: U objektu je parkovací místo pro cca 5 - 6 osobních aut. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena 1000m a vlaková zastávka 1500 m.
V objektu velká vybavená kuchyně - klienti si sami vaří nebo mohou využít služeb restaurací v blízkosti chaty ( 500 m a 2000 m)
Přízemí:
4 jídelní stoly, stolní fotbal, kabelová televize – 13 programů, východ přímo na zastřešenou venkovní terasu, vybavená kuchyň, WC+koupelna
Patro:
5 ložnic: 16 lůžek + 4 přistýlky, WC, koupelna
Jilemnice - 4 km bazén, Harrachovský zámek, koupaliště, Krkonošské muzeum, půjčovna kol a lyží, lyžařský vlek.
Vrchlabí - 4 km Kněžický Vrch - lyžařské vleky, koupaliště, Krkonošské muzeum, snowtubing, wellnes club, zimní stadion.
Rokytnice nad Jizerou - 18 km bazén, jízdárna, LS Rokytnice nad J. , lyžařská škola, ski Bahýnka, ski Horní Domky, ski Studenov, skiareál U Modré hvězdy, Spartak - lyžarský areál, vlek Pašák, půjčovna kol, sportovní hala, tenisové kurty.
Špindlerův Mlýn - 18km bobová dráha, koupaliště, LS Medvědín, lyžařská škola, LS Sv. Petr, Pančavský vodopád, přehrada, půjčovna kol, vleky.
Pec pod Sněžkou - 20 km bazén, LS Pec pod Sněžkou, běžecké tratě, lyžařské školy, půjčovna a opravna lyží, půjčovna kol, vlek, vyhlídkový vláček.
Semily - 20.5 km farma Lánská - koně, golfové hřiště, koupaliště, Krkavčí skála, muzeum a Pojizerská galerie, paragliding school, Riegrova stezka, Starý mlýn Roztoky u Semil, stáj Hafling, tenisové kurty, vlek - lyžařský.
Paseky nad Jizerou - 24 km ski Paseky n/J. , vlek - lyžařský.
Dvůr Králové nad Labem - 30.5 km koupaliště, Lesní Království, ZOO.
V okolí jsou cyklistické, turistické a bežkařské tratě. Lyžařské vleky jsou cca 3 km ve Vrchlabí, Herlíkovicích a Benecku.
Blízká lyžařská střediska: Vrchlabí - Kněžický vrch, Herlíkovice - Bubákov, Benecko, Strážné, Luisino údolí - Dolní Dvůr, Kozinec - Jilemnice, Černá hora - Dolní Dvůr, Poniklá - Homole.
Provoz chalupy: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno). Minimální délka ubytování: 2 dny.
Ceny platí pro plně obsazený objekt - tj. pro 16 osob.
V případě využití přistýlky činí cena +150 Kč/přistýlku/noc (je možno přidat maximálně 4 přistýlky)
V případě menšího počtu osob, je cena adekvátně snížena - cena dohodou - s provozovatelem objektu
Slevy: v sezóně 10% při pobytu 14 a více dní, v mimosezóně 15% při pobytu 7 a více dní.
Letní přirážka: 200 Kč/objekt/noc
Vratná kauce - 3500 Kč
Rekreační poplatek 5 Kč/osobu/den
V případě silvestrovského pobytu si může klient vybrat termín od - do dle svých požadavků (samozřejmě po předchozí dohodě ubytovatelem) - vždy však platí zásada maximálně 7 nocí a cena je 44100 Kč i v případě menšího počtu nocí než 7.
Ceny za noc |
|
| Zimní sezona: 3150,- Kč za chalupu. | |
| Letní sezona: 3150,- Kč za chalupu. | |
| Mimo sezonu: 3150,- Kč za chalupu. | |
Cena za víkend |
|
| Zimní sezona: 7200,- Kč za chalupu. | |
| Letní sezona: 7200,- Kč za chalupu. | |
| Mimo sezonu: 7200,- Kč za chalupu. | |
Silvestr - máme ještě volno |
|
| 44100,- Kč | |
| objekt/7 nocí - na silvestrovský pobyt neposkytujeme žádné slevy |
| mobil | +420605168608 |
| www | www.chatapodhajkem.cz |
| destinace | kde se nachází |
|---|---|
| autobus | Horní Branná – pošta (1000 m) |
| vlak | Horní Branná (1500 m) |
| restaurace | Horní Branná (500 m) |
| koupání |
Horní Branná (500 m) |
| lyžařský vlek | Vrchlabí – Herlíkovice (4 km) |
| obchod | Horní Branná (500 m) |
| pošta | Horní Branná (1000 m) |
| nákupní centrum | Horní Branná (500 m) |
| bankomat | Vrchlabí, Jilemnice (4 km) |
| les | Horní Branná - 1000 m |
|
|
domácí zvíře |
|
kouření v objektu |
|
terasa |
|
vnitřní krb |
|
|
dětská postýlka |
|
parkování u chalupy |
|
internet (přípojka) |
|
společenská místnost |
|
|
sprchový kout |
|
vana |
|
sauna |
|
bazén |
|
|
TV |
|
video |
|
DVD |
|
satelit |
|
|
potok u chaty |
|
zahradní nábytek |
|
gril |
|
kola k dispozici |
|
|
zahrada |
|
krb venkovní |
|
ohniště |
|
rybaření |
|
|
oploceno |
|
cykloturistika |
|
koupání |
|
jízdárna |
Nacházíte se na stránce ubytování Horní Branná v Krkonoších, objekt: Chata Pod Hájkem, chalupa k pronájmu.
Vaši dovolenou si můžete zpříjemnit také v těchto lokalitách: Les Království, Jinolické rybníky, Josefuv Důl.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz