chaty a chalupy

Ubytování Vojkovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Vojkovicích - oblast Jižní Morava

Ubytování Vojkovice

Vojkovice, okres Brno-venkov

Zobrazit ubytování v okolí Vojkovic na mapě.

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Hořice.

Vodní plochy v dosahu Vojkovic: koupaliště Vojkovice, bazén Blučina, koupaliště Žabčice, koupaliště Hustopeče, bazén Hustopeče, koupaliště Riviéra Brno, aquapark Kohoutovice, koupaliště Brno - Kraví hora, Aqualand Moravia, vodní nádrž Nové Mlýny.

Tipy, zajímavosti, informace:

Vojkovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/vojkovice_1130.html.

Přidejte svůj tip k obci Vojkovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Vojkovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Vojkovicích na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Vojkovice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Jižní Morava   Ubytování   Vojkovice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz