chaty a chalupy

Ubytování Štítná nad Vláří - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Štítné nad Vláří - oblast Jižní Morava

Chaty a chalupy k pronajmutí Štítná nad Vláří

Ubytování Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří - Štítná nad Vláří-Popov, okres Zlín

Chalupa na Pláňavách

ubytování Štítná nad Vláří na chalupě
18 osob
4 ložnice

Zděná chalupa se nachází na samotě u lesa 5 km od obce Štítná nad Vláří nad údolím Vláry na jižním konci Valašska v Bílých Karpatech ve...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 17430 kč / Zima: 17430 kč
Mimo sezónu: 17430 kč

Zobrazit ubytování v okolí Štítné nad Vláří na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Jestřabí
ubytování Štítná nad Vláří v apartmánu na horách
1 až 23 osob
Valašské Klobouky
Chata k pronajmutí - Valašské Klobouky Beskydy
6 až 34 osob
Sidonie
ubytování Sidonie Chalupa k pronájmu
1 až 4 osoby
 
Valaš. Klobouky
Chata k pronájmu - okolí Štítné nad Vláří
2 až 6 osob

Ubytování v okolí Štítné nad Vláří

V okolí Štítné nad Vláří byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Jižní Moravě v těchto 20 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Valašské Klobouky - Jelenovská, Újezd u Valašských Klobouk, Pozděcov, na Mikulčině Vrchu, Lužná, Dešná, Zděchov, Seninka, Ski klub Trnava, Hovězí - Na skalce.

Vodní plochy v dosahu Štítné nad Vláří: koupaliště Valašské Klobouky, koupaliště Bojkovice, Lačnovské rybníky, koupaliště Starý Hrozenkov, koupaliště Valašská Senice, koupaliště Zděchov, koupaliště Jasenná, vodní nádrž Všemina, koupaliště Vsetín, bazén Vsetín - Městské lázně.

Přidejte svůj tip k obci Štítná nad Vláří

Víte o nějaké zajímavosti v obci Štítná nad Vláří nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Štítné nad Vláří na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Štítná nad Vláří - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Jižní Morava   Ubytování   Štítná nad Vláří
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Zlín :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.