chaty a chalupy

Ubytování Pornice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Pornicích - oblast Jižní Morava

Ubytování Pornice

Pornice - Pačlavice, okres Kroměříž

Zobrazit ubytování v okolí Pornic na mapě.

Ubytování v okolí Pornic

V okolí Pornic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Jižní Moravě v těchto 36 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Stupava, Mendl ski Břestek, Osvětimany.

Vodní plochy v dosahu Pornic: koupaliště Morkovice-Slížany, koupaliště Nezamyslice, Pavlovický rybník, bazén Zdounky - Aquacentrum, koupaliště Roštín - Salárna, aquapark Vyškov, koupaliště Nesovice - Letošov, koupaliště Kojetín, koupaliště Koryčany, vodní nádrž Koryčany.

Přidejte svůj tip k obci Pornice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Pornice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Pornicích na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Pornice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Jižní Morava   Ubytování   Pornice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz