chaty a chalupy

Ubytování Kobeřice u Brna - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Kobeřicích - oblast Jižní Morava

Chaty a chalupy k pronajmutí Kobeřice u Brna

Ubytování Kobeřice u Brna

Kobeřice u Brna, okres Vyškov

Zobrazit ubytování v okolí Kobeřic na mapě.

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Uhřice, Němčičky.

Vodní plochy v dosahu Kobeřic: koupaliště Uhřice, koupaliště Slavkov u Brna, koupaliště Žádnice, koupaliště Letonice, bazén Bučovice, koupaliště Dražovice, koupaliště Nesovice - Letošov, koupaliště Kovalovice - biotop, koupaliště Mokrá, koupaliště Němčičky.

Tipy, zajímavosti, informace:

Kobeřice u Brna - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Kobeřice u Brna (Slavkov u Brna).

Přidejte svůj tip k obci Kobeřice u Brna

Víte o nějaké zajímavosti v obci Kobeřice u Brna nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Kobeřicích na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Kobeřice u Brna - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Jižní Morava   Ubytování   Kobeřice u Brna
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Vyškov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.