chaty a chalupy

Ubytování Kobeřice u Brna - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Kobeřicích - oblast Jižní Morava

Ubytování Kobeřice u Brna

Kobeřice u Brna, okres Vyškov

Zobrazit ubytování v okolí Kobeřic na mapě.

Ubytování v okolí Kobeřic

V okolí Kobeřic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Jižní Moravě v těchto 23 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Uhřice, Němčičky.

Vodní plochy v dosahu Kobeřic: koupaliště Uhřice, koupaliště Slavkov u Brna, koupaliště Žádnice, koupaliště Letonice, bazén Bučovice, koupaliště Dražovice, koupaliště Nesovice - Letošov, koupaliště Kovalovice - biotop, koupaliště Horní Bojanovice, koupaliště Mokrá.

Tipy, zajímavosti, informace:

Kobeřice u Brna - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/koberice-u-brna_7565.html.

Přidejte svůj tip k obci Kobeřice u Brna

Víte o nějaké zajímavosti v obci Kobeřice u Brna nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Kobeřicích na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Kobeřice u Brna - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Jižní Morava   Ubytování   Kobeřice u Brna
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz