chaty a chalupy

Ubytování Babolky - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Babolkách - oblast Jižní Morava

Chaty a chalupy k pronajmutí Babolky

Ubytování Babolky

Babolky - Letovice, okres Blansko

Zobrazit ubytování v okolí Babolek na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Vranová
ubytování Babolky v penzionu na horách
18 osob
Študlov
Chalupa k pronájmu - Študlov Vysočina
6 osob

Ubytování v okolí Babolek

V okolí Babolek byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Jižní Moravě v těchto 15 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Olešnice, Hluboké u Kunštátu, Hodonín u Kunštátu, Hořice, Klínek - Předklášteří, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ.

Vodní plochy v dosahu Babolek: koupaliště Letovice, přehrada Křetínka, vodní nádrž Letovice, koupaliště Březová nad Svitavou, koupaliště Velké Opatovice, koupaliště Jevíčko, koupaliště Olešnice, koupaliště Šebetov, bazén Boskovice, vodní nádrž Boskovice.

Přidejte svůj tip k obci Babolky

Víte o nějaké zajímavosti v obci Babolky nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Babolkách na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Babolky - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Blansko :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.