chaty a chalupy

Ubytování Babolky - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Babolkách - oblast Jižní Morava

Chaty a chalupy k pronajmutí Babolky

Ubytování Babolky

Babolky - Letovice, okres Blansko

Zobrazit ubytování v okolí Babolek na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Vranová
ubytování Babolky v penzionu na horách
18 osob
Vísky
Penzion na horách - Vísky Jižní Morava
1 až 42 osob

Ubytování v okolí Babolek

V okolí Babolek byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Jižní Moravě v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Olešnice, Hluboké u Kunštátu, Hodonín u Kunštátu, Hořice, Klínek - Předklášteří, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ.

Vodní plochy v dosahu Babolek: koupaliště Letovice, přehrada Křetínka, vodní nádrž Letovice, koupaliště Březová nad Svitavou, koupaliště Velké Opatovice, koupaliště Jevíčko, koupaliště Olešnice, koupaliště Šebetov, bazén Boskovice, vodní nádrž Boskovice.

Přidejte svůj tip k obci Babolky

Víte o nějaké zajímavosti v obci Babolky nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Babolkách na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Babolky - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Jižní Morava   Ubytování   Babolky
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.