chaty a chalupy

Ubytování Pohoří na Šumavě - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Pohoří na Šumavě - oblast Jižní Čechy

Ubytování Pohoří na Šumavě

Pohoří na Šumavě - Pohorská Ves, okres Český Krumlov

Zobrazit ubytování v okolí Pohoří na Šumavě na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Pohorská Ves
ubytování Pohoří na Šumavě na chalupě k pronajmutí
1 až 6 osob

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Pohoří na Šumavě: koupaliště Horní Stropnice, přehrada Humenice, koupaliště Kaplice, Žárský rybník, koupaliště Besednice, rybník Velké Bahno, koupaliště Borovany - Lazna, Podřezanský rybník.

Přidejte svůj tip k obci Pohoří na Šumavě

Víte o nějaké zajímavosti v obci Pohoří na Šumavě nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Pohoří na Šumavě v Jižních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Čechy!

Pohoří na Šumavě - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Jižní Čechy   Ubytování   Pohoří na Šumavě
byty k pronájmu :: Chaty a chalupy Jižní Čechy :: ubytování, penziony Jižní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz