chaty a chalupy

Ubytování Pohoří na Šumavě - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Pohoří na Šumavě - oblast Jižní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Pohoří na Šumavě

Ubytování Pohoří na Šumavě

Pohoří na Šumavě - Pohorská Ves, okres Český Krumlov

Zobrazit ubytování v okolí Pohoří na Šumavě na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Pohorská Ves
ubytování Pohoří na Šumavě na chalupě k pronajmutí
1 až 6 osob

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Pohoří na Šumavě: koupaliště Horní Stropnice, přehrada Humenice, koupaliště Kaplice, Žárský rybník, koupaliště Besednice, rybník Velké Bahno, koupaliště Borovany - Lazna, Podřezanský rybník.

Přidejte svůj tip k obci Pohoří na Šumavě

Víte o nějaké zajímavosti v obci Pohoří na Šumavě nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Pohoří na Šumavě v Jižních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Čechy!

Pohoří na Šumavě - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Jižní Čechy   Ubytování   Pohoří na Šumavě
byty k pronájmu :: Chaty a chalupy Jižní Čechy :: ubytování, penziony Jižní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Český Krumlov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.