chaty a chalupy

Ubytování Poustka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Poustce - oblast Jizerské hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Poustka

Ubytování Poustka

Poustka - Višňová, okres Liberec

Zobrazit ubytování v okolí Poustky na mapě.

Ubytování v okolí Poustky

V okolí Poustky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Jizerských horách v těchto 10 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Bedřichov, lucifer - Josefův Důl, Severák, Ještěd, Vesec, U PILY - Lučany nad Nisou, Dolní Pláně, Světlá pod Ještědem, Obří sud Jeřmanice - Javorník, Dobrá Voda.

Vodní plochy v dosahu Poustky: koupaliště Raspenava, rybník Ferdinandov, koupaliště Hejnice, vodní nádrž Fojtka, přehrada Bedřichov, přehrada Josefuv Důl, přehrada Harcov, Vesecký rybník - Tajch, koupaliště Lučany nad Nisou, přehrada Mšeno.

Tipy, zajímavosti, informace:

Poustka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Poustka (Cheb).

Přidejte svůj tip k obci Poustka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Poustka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Poustce v Jizerských horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jizerské hory!

Poustka - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jizerské hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Liberec :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.