chaty a chalupy

Ubytování Poustka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Poustce - oblast Jizerské hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Poustka

Ubytování Poustka

Poustka - Višňová, okres Liberec

Zobrazit ubytování v okolí Poustky na mapě.

Ubytování v okolí Poustky

V okolí Poustky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Jizerských horách v těchto 12 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Hejnice - Ferdinandov, Bedřichov, Bedřichov - U Vodárny, Lucifer - Josefův Důl, Severák, Ještěd, Vesec, U PILY - Lučany nad Nisou, Dolní Pláně, Světlá pod Ještědem.

Vodní plochy v dosahu Poustky: koupaliště Raspenava, rybník Ferdinandov, koupaliště Hejnice, vodní nádrž Fojtka, přehrada Bedřichov, přehrada Josefuv Důl, přehrada Harcov, aquapark Centrum Babylon - Liberec, Vesecký rybník - Tajch, koupaliště Lučany nad Nisou.

Tipy, zajímavosti, informace:

Poustka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/poustka_29.html.

Přidejte svůj tip k obci Poustka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Poustka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Poustce v Jizerských horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jizerské hory!

Poustka - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Jizerské hory   Ubytování   Poustka
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jizerské hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.