chaty a chalupy

Ubytování Jindřichovice pod Smrkem - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Jindřichovicích pod Smrkem - oblast Jizerské hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Jindřichovice pod Smrkem

Ubytování Jindřichovice pod Smrkem

Jindřichovice pod Smrkem, okres Liberec

Samota pod Smrkem

ubytování Jindřichovice pod Smrkem na chalupě
2 až 16 osob
5 ložnic

Nechte se vtáhnout do panenské přírody, klidu a pohody Jindřichovické samoty, kde okusíte relaxaci, spojení se zemí a poznáním. Chalupa s nachází v malebné části obce...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 22500 kč / Zima: 22500 kč

Zobrazit ubytování v okolí Jindřichovic pod Smrkem na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Přebytek
Chalupa k pronájmu - Ludvíkov pod Smrkem Jizerské hory
30 osob
Lázně Libverda
ubytování Lázně Libverda Chalupa k pronajmutí
1 až 10 osob
 

Ubytování v okolí Jindřichovic pod Smrkem

V okolí Jindřichovic pod Smrkem byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Jizerských horách v těchto 10 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Świeradów Zdrój, Hejnice - Ferdinandov, lucifer - Josefův Důl, Bedřichov, Severák, Bukovka - Josefův Důl, Bedřichov - U Vodárny, Desná - Černá Říčka, U Tomáše - Albrechtice, Selský dvůr - Albrechtice.

Vodní plochy v dosahu Jindřichovic pod Smrkem: koupaliště Nové Město pod Smrkem, koupaliště Raspenava, koupaliště Hejnice, rybník Ferdinandov, přehrada Bedřichov, přehrada Josefuv Důl, vodní nádrž Souš, vodní nádrž Fojtka, koupaliště Lučany nad Nisou, přehrada Harcov.

Tipy, zajímavosti, informace:

Jindřichovice pod Smrkem - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/jindrichovice-pod-smrkem_6264.html.

Přidejte svůj tip k obci Jindřichovice pod Smrkem

Víte o nějaké zajímavosti v obci Jindřichovice pod Smrkem nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Jindřichovicích pod Smrkem v Jizerských horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jizerské hory!

Jindřichovice pod Smrkem - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Jizerské hory   Ubytování   Jindřichovice pod Smrkem
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jizerské hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.