Rekreační dům v Jizerských horách - ubytování Josefův Důl

Ubytování v Jizerských horách, Rekreační dům v Jizerských horách k pronajmutí.

Ubytování Jizerské hory

chalupa k pronajmutí Josefův Důl Jizerské hory
Josefův Důl
8 osob
o
Ubytování Josefův Důl Rekreační dům v Jizerských horách v Jizerských horách
GPS chalupy:
50.77942N, 15.24295E
ukázat polohu na mapěNavigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Jizerské hory   chalupa Josefův Důl

Rekreační dům v Jizerských horách

 - 

Josefův Důl

(č.0080)
chalupa ubytování Josefův Důl Jizerské hory
spustit prohlížení fotogalerie Pohled na objekt se zahradou Pohled na objekt z veřejné komunikace Pohled od veřejné komunikace Obývací pokoj
obývací pokoj Kuchyň Kuchyň ložnice 1 s dvojlůžkem Ložnice  2 s dvojlůžkem ložnice 3  v podkroví ložnice 3 v podkroví koupelna houpačky houpačka pískoviště tenisové kurty volejbalové kurty minigolf letecký pohled přehrada

Ubytování Josefův Důl soukromá chalupa v Jizerských horách chalupa k pronajmutí Ubytování na chalupě Jizerské hory Chalupa se psem Bazén u chaty

Chalupa se nachází v Josefově Dole (Antonínov) v Jizerských horách. Josefův Důl leží v centru Jizerských hor a je nástupním místem na běžeckou a cykloturistickou magistrálu. Mikroklima údolí zajišťuje dostatek sněhu.

Objekt je půdorysných rozměrů 9 x 11 m. Je z 1/2 podsklepený, Podkroví je pro klienty částečně nepřístupné.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Ložnice 1 - dvojlůžko, ložnice 2 - dvojlůžko, ložnice 3 v podkroví - dvojlůžko, obývací pokoj - rozkládací dvoulůžko.

Na přání zákazníka je možné v ložnici umístit dětskou postýlku.

V obývacím pokoji je TV, DVD přehrávač a radiopřijímač s CD přehrávačem. Je zde stolování, křeslo se stolkem, skříňky a knihovna s časopisy a knihami.

Sociální zařízení: Hygienické zařízení: Koupelna s vanou a ruční sprchou. Nad umyvadlem je zrcadlo. Vedle vany je koupelnová skříňka. Koupelna je vytápěna radiátorem ústředního topení. Samostatné WC je vytápěno elektrickým přímotopem.

Vytápění: Objekt je vytápěn ústředním vytápěním s elektrokotlem ve sklepě. Teplota v objektu je regulována klientem pomocí termostatu umístěném v obývacím pokoji. WC je vytápěno přímotopem.

Doprava, parkování: Objekt je bezproblémově přístupný i v zimním období. V létě i v zimě je možné parkovat na veřejné komunikaci u objektu.

Stravování

V objektu je vybavená kuchyňka. V obci je samoobsluha se základními potravinami otevřená 7 dnů v týdnu. V obci je několik restaurací s možností stravování.

Vybavení chalupy

Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickou varnou deskou, ledničkou, mikrovlnou troubou, troubou na pečení, varnou konvicí, topinkovačem a dostatečným množstvím nádobí pro 8 osob. Dále je zde jídelní stůl (další v obývacím pokoji)s židlemi.

Venku je k dispozici zahrada o ploše 800 m2,(v zimním období je část plotu demontována), zatravněná terasa se zahradním nábytkem - krytá plátěným přístřeškem, pískoviště pro děti, dvě houpačky, kruhový bazén průměru 3 m, malé fotbalové branky, ohniště,  přenosný gril.

Výlety, atrakce, zábava

Ke sportovně – společenskému vyžití lze využít koupaliště – umělá nádrž, tenisové kurty a volejbalové hřiště, bowling, minigolf. Tanvald (minigolf, koupaliště) 7 km, Jablonec nad Nisou (krytý bazén, přehrada, muzeum) 12 km, Liberec (aquapark, IQ landia, muzeum, galerie, ZOO, botanická zahrada, Ještěd) 20 km.

V okolí je několik rozhleden. Královka, Bramberk, Slovanka, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice, Smrk. Vzdálenost od chalupy je od 4 do 15 km. Protržená přehrada - v roce 1916 se protrhla přehrada na řece Bílá Desná. Přehrada nebyla již obnovena a její trosky jsou dodnes svědkem této tragédie. Vzdálenost od chalupy 4 km. Jedlový Důl - Naučná stezka Jedlový Důl je velmi krásná trasa podél potoka Jedlová, která je ukončena vodopády na tomto potoce. vzdálenost od chalupy 1 km. V okolí dojezdové vzdálenosti automobilem jsou také zámky a hrady (Frýdlant v Čechách, Lemberk, Sychrov, Hrubá Skála, Valdštějn, Trosky, Kost). V okolí jsou také krasové jeskyně Bozkov - vzdálenost 25 km.

Lázně Libverda s unikátní restaurací Obří sud, nejznámější poutní místo v okolí jsou Hejnice.

V letním období je Josefův Důl vhodný především pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimním období je v obci několik sjezdařských tratí. Dále jsou sjezdařské terény v Bedřichově (6 km) a na Tanvaldském Špičáku (5 km). V obci je rovněž nástupní místo na Jizerskohorskou běžeckou magistrálu.

Každoročně je v obci start a cíl cyklistického závodu Author Cup.

Možnosti koupání: přehrada Josefuv Důl, přehrada Mšeno, přehrada Bedřichov, přehrada Harcov, vodní nádrž Fojtka, koupaliště Lučany nad Nisou, koupaliště Tanvald, koupaliště Zlatá Olešnice, koupaliště Hejnice, rybník Ferdinandov, Vesecký rybník - Tajch, lom Jílové u Držkova, koupaliště Zákoutí Harrachov, aquapark Centrum Babylon - Liberec, koupaliště Obří sud - Javorník.

Blízká lyžařská střediska: Bukovka - Josefův Důl, Lucifer - Josefův Důl, Selský dvůr - Albrechtice, U Tomáše - Albrechtice, Světlý vrch, Severák, U PILY - Lučany nad Nisou, Tanvaldský Špičák, Detoa - Albrechtice v Jizerských horách, Filip - Smržovka, Bedřichov - U Vodárny, Desná - Černá Říčka, Nová Ves nad Nisou, Bedřichov, Jizerský kopec.

Turistické cíle v okolí: Souš.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 8 osob - 3 ložnice)


Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden

Zimní sezona: 7200,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 6800,- Kč za chalupu.
Mimo sezonu: 5500,- Kč za chalupu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 2400,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 2200,- Kč za chalupu.
Mimo sezonu: 2000,- Kč za chalupu.

Silvestr - máme ještě volno

14000,- Kč
celý silvestrovský týden

Jarní prázdniny

6800,- Kč

Provoz, poplatky, ceny

V případě počtu ubytovaných 5 - 8 osob se cena zvyšuje o 300 Kč to je na 7500 Kč za celý týden resp. 5800 Kč mimo sezónu.

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

zimní sezóna od 15.prosince do 20.března

letní sezóna od 15.červena, červenec, srpen. do 15.září

Zbývající období je mimo sezónu

Chalupa je pronajímána od soboty do soboty (nepožaduje - li zákazník jinak) Nástup je mezi 13 - 16 hod. (po telefonické dohodě), odjezd je kolem 10.hod. Pro rezervaci je nutné zaplatit min. 50% základní ceny pobytu. Po příjezdu na chalupu zákazník doplatí zbytek a složi kauci na další poplatky jako

Spotřebovanou elektrickou energii (dle aktuálního ceníku rozvodných závodů) a poplatky Obecnímu úřadu (17 Kč /den/osobu starší 18 - ti let).

Zákazníkům není poskytováno ložní prádlo (povlečení a prostěradla). Po dohodě předem lze ve výjímečných případech za úplatu poskytnout - zákazník přijede veřejným dopravním prostředkem.

Poplatek za jednoho psa činí 200 Kč


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

email
telefon 608 384 128

Přehled informací o ubytování na chalupě v Jizerských horách

destinace kde se nachází
autobus 800 m
vlak 500 m
restaurace 300 m
koupání 700 m
lyžařský vlek 800 m, 2500m, 4km (Tanvaldský Špičák)
obchod 800 m
pošta 900 m
nákupní centrum 10 km
bankomat 6 km
les 50 m

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě domácí mazlíček povolen
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Josefova Dolu

Pláně - Ještěd : Desná : Lučany : Jílové u Držkova : Liberec : Bedřichov : Liberec - Vesec : Hoření Paseky : Kořenov : Velké Hamry

Nacházíte se na stránce ubytování Josefův Důl v Jizerských horách, objekt: Rekreační dům v Jizerských horách, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Josefův Důl :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chalupy v Jizerských horách :: penzion Jizerské hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.