Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Jeseníky   Tomíkovice   Mapa

Tomíkovice - Jeseníky: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Tomíkovicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Tomíkovice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Tomíkovice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Tomíkovicích a okolí: Chalupa Ranč Orel, Chata pod Sokolím Hřbetem 2, Vila Miluška, Chata Smrčník, Chalupa U lomu, Apartmán Zlatá stezka, Chalupa Skorošice, Chalupa Hegerovi, Rezidence u jezera, Chalupa Supíkovice, Chalupa Na Pasekách, Apartmán U Náměstní, Apartmán Wellness Rychleby, Chata Rychlebka, Chatka pod Smrčníkem, Chalupa u stezky, Ranč Orel, Apartmán Rokliny, Chata pod Sokolím hřbetem 1, Ubytování Na Stezce, Černá perla, Penzion Pohoda apartmány, Chata U Paděrů, Apartmán Na Johance, Chaty pod Sokolím Hřbetem, Ubytování Na Farmě, Chalupa Uhelná, Ubytování Na statku, Hříbkova chalupa, Kozí hrádek, Chata, Chalupa Na Andělech, Chalupa Horní Heřmanice, Kovárna, Chalupa na vršku, Chata ariM, Rekreační středisko, Chata Vlčice, Lovecky apartman, Penzion Pod ořechem, Chalupa Pod hradem, Chalupa za řekou, Apartmán Javorník.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Jeseníky :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz