chaty a chalupy

Ubytování Paseka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Pasece - oblast Jeseníky

Chaty a chalupy k pronajmutí Paseka

Ubytování Paseka

Paseka, okres Olomouc

Zobrazit ubytování v okolí Paseky na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Huzová
ubytování Paseka na chalupě k pronajmutí
2 až 9 osob

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Paseka - Karlov, Bedřichov u Oskavy, Třemešek, Stará Ves, Nová ves u Rýmařova, Hraběšice, Avalanche, Hlubočky, Čertova hora, Klepáčov.

Vodní plochy v dosahu Paseky: koupaliště Paseka, rybník Babice, koupaliště Uničov, koupaliště Dolní Žleb, bazén Uničov , koupaliště Libina, koupaliště Šternberk, koupaliště Litovel, pískovna Náklo, aquapark Bohuňovice - Centrum Zdraví.

Tipy, zajímavosti, informace:

Paseka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Paseka (Uničov).

Přidejte svůj tip k obci Paseka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Paseka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Pasece v Jeseníkách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jeseníky!

Paseka - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jeseníky :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Olomouc :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.