Ubytování Pusté Žibřidovice

Chalupa Naďa

Ubytování v Pustých Žibřidovicích
soukromá chalupa k pronajmutí v Jeseníkách.

Ubytování Jeseníky

chalupa k pronajmutí P. Žibřidovice Jeseníky
Pusté Žibřidovice
12 osob
o
Ubytování Pusté Žibřidovice Chalupa Naďa v Jeseníkách
GPS chalupy:
50.08667N, 16.97678E
ukázat polohu na mapěNavigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Jeseníky   chalupa Pusté Žibřidovice

Chalupa Naďa

 - 

Pusté Žibřidovice

(č.0262)
chalupa ubytování Pusté Žibřidovice Jeseníky
spustit prohlížení fotogalerie Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 1 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 2 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 3 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 4
Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 5 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 6 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 7 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 8 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 9 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 10 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 11 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 12 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 13 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 14 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 15 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 16 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 17 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 18 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 19 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 20 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 21 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 22 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 23 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 24 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 25 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 26 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 27 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 28 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 29 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 30

Ubytování P. Žibřidovice soukromá chalupa v Jeseníkách chalupa k pronajmutí Ubytování na chalupě Jeseníky Bazén u chaty chalupa s krbem

Chalupa je situována na samém okraji obydlené osady Pusté Žibřidovice přístupná po státní komunikaci v letním i zimním období v nadmořské výšce 650m, což v zimním období vždy zajišťuje přítomnost sněhu. Chaloupka je oplocená, ze všech stran obklopena lesy, má zahradní krb s udírnou, posezení u ohniště, krytá pergola s posezením a šipkami. Zahradou protéká horský potok. Svou polohou a vybavením je vhodná pro skupiny i rodiny s dětmi, zvláště pak pro fanoušky pěší a cyklo - turistiky, pro houbaření a v zimě pak pro milovníky všech druhů lyžování. U chaloupky je v uzavřeném prostoru 5 parkovacích míst a kůlna na odložení kol, lyží a pod.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 12 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V chaloupce se nachází v prvním patře 2 ložnice po 6ti lůžkách, na chodbě pak 2 relaxační křesla. V přízemí v obývacím pokoji pak u krbu mohou pohodlně přespat další 3 osoby + jsou k dispozici 2 přistýlky.

Sociální zařízení: V přízemí se nalézá koupelna s velkou rohovou vanou, umývadlem a WC. Teplá voda je nepřetržitě k dispozici jak v koupelně, tak v kuchyni.

Vytápění: Chaloupku je možno vytápět tuhými palivy ( připraveným dřevem )i elektřinou.

Doprava, parkování: PŘÍJEZD OD OSTRAVY - ve Velkých Losinách u zámku odbočení vlevo směr Žárová, za Žárovou za horizontem sjezd do Pustých Žibřidovic, v polovině obce na křižovatce Y odbočit vlevo a pokračovat na konec obce. Předposlední dům v obci po levé straně Váš cíl - CHATA NAĎA. PŘÍJEZD OD OLOMOUCE - směr Hanušovice - Jeseník. Hned za Hanušovicemi za obcí Potůčník odbočka vpravo přes most na Pusté Žibřidovice, od mostu cca 200m na pravé straně Váš cíl - CHATA NAĎA

Stravování

Stravování vlastní, možno využít restaurace v okolí.

Vybavení chalupy

Chalupa je kompletně vybavená. V kuchyni jsou kachlová kamna na TP, elektrický sporák se sklo - keramickou deskou a programovatelnou troubou, lednička, mikrovlnka, topinkovač, varná konvice, nádobí a vše, co v kuchyni má být: - )). Na kuchyni navazuje jídelna, přes chodbu pak obývací pokoj s krbem, 3mi sedačkami, 2ma stoly, satelitem s cca 500 programy a krásným výhledem do zahrady. V přízemí se rovněž nalézá krytá osvětlená venkovní terasa s možností grilování v dešti. Na zahradě je bazén o průměru 3,5 m, ohniště s posezením, zahradní krb, gril a udírna, kryté posezení pro radovánky v dešti a zahradní nábytek. Na pozemku je horský potok se pstruhy.

Výlety, atrakce, zábava

Přes kopec největší termální aquapark v ČR ve Velkých Losinách, houbaření, množství atraktivních cyklotras, turistika, 1km lyžařské vleky, řeka, 3km koně, 5km půjčovna lyží + sjezdovky, 7km bazén, wellnwss služby, zámek Kolštejn, 10km termální koupaliště, zámek Velké Losiny, výroba ručního papíru, muzeum, sauna, squash, 14km lyžařská centra Přemyslov, Ramzová, Petříkov, 15km motokáry, lyžařská škola, ... a mnoho dalšího. NOVĚ OTEVŘEN - SKI AREÁL KOUTY! ! ! ! Možnost lyžování v tzv. MALÝCH ALPÁCH ve ski areálu olympijského reprezentanta Ondřeje Banka za 1000,- Kč/osobu! ! ! ! ! ! ! ! ! na 8 dní.

Možnosti koupání: přehrada Krásné, termální koupaliště Velké Losiny, Velké Losiny - termály, koupaliště Rapotín, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Šumperk - Bratrušák, bazén Šumperk - Aquacentrum, koupaliště Ruda nad Moravou, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Králíky, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, Štíty - Acrobat Park, koupaliště Jeseník.

Blízká lyžařská střediska: X-park Františkov, Branná, Přemyslov, Malá Morava - Vysoká, OAZA – Loučna nad Desnou, Kocián - Loučná nad Desnou, Turek, Panorama - Štědrákova Lhota.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 12 osob - 2 ložnice)


Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: 190,- Kč za osobu.
Letní sezona: 190,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: 190,- Kč za osobu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 3040,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 3040,- Kč za chalupu.
Mimo sezonu: 3040,- Kč za chalupu.

Silvestr - máme ještě volno

35000,- Kč
cena je za týdenní pobyt

Jarní prázdniny

1520,- Kč
cena za objekt a den pro 8 osob, každá dlší pak 190,-Kč/osoba/noc

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Vratná kauce 2000,- Kč, v zimní sezoně v případě využití dřeva 140,- Kč/započatý den. Z kauce se odečítá spotřeba elektřiny. Minimální cena objektu je 1520,- Kč/noc, což vychází v 8mi osobách na 190,- Kč/osoba/noc. Každá další pak 190,- Kč/noc. Cena za víkend je stanovena pro 1 - 8 osob včetně, na 3.040,- Kč. Každá další osoba pak 190,- Kč/noc.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Jsme ve špatném signálu, prosím pro případ, že se nedovoláte, zaslat sms. Budeme Vás následně kontaktovat. Děkuji :-)
email
telefon 608769 769
web chatanada.cz

Přehled informací o ubytování na chalupě v Jeseníkách

destinace kde se nachází
autobus Pudté Žibřidovice - 900 m
vlak Jindřichov - 1 km
restaurace Pusté Žibřidovice 1 km
koupání Velké Losiny 8 km
lyžařský vlek V obci 2 km
obchod Jindřichov 1 km
nákupní centrum Hanušovice 5 km
bankomat Hanušovice 5 km
les 10 m

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chalupě zákaz domácích mazlíčků
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
chalupa má vnitřní terasu vnitřní terasa / zimní zahrada
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chalupy koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
chalupa pro rybáře rybaření

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Pustých Žibřidovic

Ludvíkov : Adolfovice : Domašov : Heřmanice : Jindřichov : Černá Voda : Vysoký Potok : Vernířovice : Komňátka : Vojtovice

Nacházíte se na stránce ubytování Pusté Žibřidovice v Jeseníkách, objekt: Chalupa Naďa, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Pusté Žibřidovice :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Morava :: pronájem chalupy v Jeseníkách :: penzion Jeseníky počítadlo :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.