Ubytování Pusté Žibřidovice

Chata Naďa

Ubytování v Pustých Žibřidovicích
soukromá chalupa k pronajmutí v Jeseníkách.

Ubytování Jeseníky

chalupa k pronajmutí P. Žibřidovice Jeseníky
Pusté Žibřidovice
12 osob
o
Ubytování Pusté Žibřidovice Chata Naďa v Jeseníkách
GPS chalupy:
50°5'12.015"N, 16°58'36.417"E
ukázat polohu na mapěNavigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Jeseníky   chalupa Pusté Žibřidovice

Chata Naďa

 - 

Pusté Žibřidovice

(č.0262)
chalupa ubytování Pusté Žibřidovice Jeseníky
spustit prohlížení fotogalerie Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 1 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 2 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 3 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 4
Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 5 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 6 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 7 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 8 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 9 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 10 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 11 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 12 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 13 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 14 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 15 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 16 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 17 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 18 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 19 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 20 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 21 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 22 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 23 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 24 Pusté Žibřidovice - chalupa k pronajmutí - 25

Ubytování P. Žibřidovice soukromá chalupa v Jeseníkách chalupa k pronajmutí Ubytování na chalupě Jeseníky Bazén u chaty chalupa s krbem

Chalupa je situována na samém okraji obydlené osady Pusté Žibřidovice přístupná po státní komunikaci v letním i zimním období v nadmořské výšce 650m, což v zimním období vždy zajišťuje přítomnost sněhu. Chaloupka je oplocená, ze všech stran obklopena lesy, má zahradní krb s udírnou, posezení u ohniště, krytá pergola s posezením a šipkami. Zahradou protéká horský potok. Svou polohou a vybavením je vhodná pro skupiny i rodiny s dětmi, zvláště pak pro fanoušky pěší a cyklo - turistiky, pro houbaření a v zimě pak pro milovníky všech druhů lyžování. U chaloupky je v uzavřeném prostoru 5 parkovacích míst a kůlna na odložení kol, lyží a pod.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 12 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V chaloupce se nachází v prvním patře 2 ložnice po 6ti lůžkách, na chodbě pak 2 relaxační křesla. V přízemí v obývacím pokoji pak u krbu mohou pohodlně přespat další 3 osoby + jsou k dispozici 2 přistýlky.

Sociální zařízení: V přízemí se nalézá koupelna s velkou rohovou vanou, umývadlem a WC. Teplá voda je nepřetržitě k dispozici jak v koupelně, tak v kuchyni.

Vytápění: Chaloupku je možno vytápět tuhými palivy ( připraveným dřevem )i elektřinou.

Doprava, parkování: PŘÍJEZD OD OSTRAVY - ve Velkých Losinách u zámku odbočení vlevo směr Žárová, za Žárovou za horizontem sjezd do Pustých Žibřidovic, v polovině obce na křižovatce Y odbočit vlevo a pokračovat na konec obce. Předposlední dům v obci po levé straně Váš cíl - CHATA NAĎA. PŘÍJEZD OD OLOMOUCE - směr Hanušovice - Jeseník. Hned za Hanušovicemi za obcí Potůčník odbočka vpravo přes most na Pusté Žibřidovice, od mostu cca 200m na pravé straně Váš cíl - CHATA NAĎA

Stravování

Stravování vlastní, možno využít restaurace v okolí.

Vybavení chalupy

Chalupa je kompletně vybavená. V kuchyni jsou kachlová kamna na TP, elektrický sporák se sklo - keramickou deskou a programovatelnou troubou, lednička, mikrovlnka, topinkovač, varná konvice, nádobí a vše, co v kuchyni má být: - )). Na kuchyni navazuje jídelna, přes chodbu pak obývací pokoj s krbem, 3mi sedačkami, 2ma stoly, satelitem s cca 500 programy a krásným výhledem do zahrady. V přízemí se rovněž nalézá krytá osvětlená venkovní terasa s možností grilování v dešti. Na zahradě je bazén o průměru 3,5 m, ohniště s posezením, zahradní krb, gril a udírna, kryté posezení pro radovánky v dešti a zahradní nábytek. Na pozemku je horský potok se pstruhy.

Výlety, atrakce, zábava

Přes kopec největší termální aquapark v ČR ve Velkých Losinách, houbaření, množství atraktivních cyklotras, turistika, 1km lyžařské vleky, řeka, 3km koně, 5km půjčovna lyží + sjezdovky, 7km bazén, wellnwss služby, zámek Kolštejn, 10km termální koupaliště, zámek Velké Losiny, výroba ručního papíru, muzeum, sauna, squash, 14km lyžařská centra Přemyslov, Ramzová, Petříkov, 15km motokáry, lyžařská škola, ... a mnoho dalšího. NOVĚ OTEVŘEN - SKI AREÁL KOUTY! ! ! ! Možnost lyžování v tzv. MALÝCH ALPÁCH ve ski areálu olympijského reprezentanta Ondřeje Banka za 1000,- Kč/osobu! ! ! ! ! ! ! ! ! na 8 dní.

Možnosti koupání: přehrada Krásné, termální koupaliště Velké Losiny, Velké Losiny - termály, koupaliště Rapotín, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Šumperk - Bratrušák, bazén Šumperk - Aquacentrum, koupaliště Ruda nad Moravou, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Králíky, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, Štíty - Acrobat Park, koupaliště Jeseník.

Blízká lyžařská střediska: X-park Františkov, Branná, Přemyslov, Malá Morava - Vysoká, OAZA – Loučna nad Desnou, Kocián - Loučná nad Desnou, Turek, Panorama - Štědrákova Lhota.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 12 osob - 2 ložnice)


Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: 190,- Kč za osobu.
Letní sezona: 190,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: 190,- Kč za osobu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 3040,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 3040,- Kč za chalupu.
Mimo sezonu: 3040,- Kč za chalupu.

Silvestr - máme ještě volno

35000,- Kč
cena je za týdenní pobyt

Jarní prázdniny

1520,- Kč
cena za objekt a den pro 8 osob, každá dlší pak 190,-Kč/osoba/noc

Velikonoce

1520,- Kč
za chalupu do 8mi osob včetně. Každá další 190,- Kč/osoba/noc

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Vratná kauce 2000,- Kč, v zimní sezoně v případě využití dřeva 140,- Kč/započatý den. Z kauce se odečítá spotřeba elektřiny. Minimální cena objektu je 1520,- Kč/noc, což vychází v 8mi osobách na 190,- Kč/osoba/noc. Každá další pak 190,- Kč/noc. Cena za víkend je stanovena pro 1 - 8 osob včetně, na 3.040,- Kč. Každá další osoba pak 190,- Kč/noc.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Jsme ve špatném signálu, prosím pro případ, že se nedovoláte, zaslat sms. Budeme Vás následně kontaktovat. Děkuji :-)
email
telefon 608769 769
www chatanada.cz

Přehled informací o ubytování na chalupě v Jeseníkách

destinace kde se nachází
autobus Pudté Žibřidovice - 900 m
vlak Jindřichov - 1 km
restaurace Pusté Žibřidovice 1 km
koupání Velké Losiny 8 km
lyžařský vlek V obci 2 km
obchod Jindřichov 1 km
nákupní centrum Hanušovice 5 km
bankomat Hanušovice 5 km
les 10 m

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chalupě zákaz domácích mazlíčků
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
chalupa má vnitřní terasu vnitřní terasa / zimní zahrada
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chalupy koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
chalupa pro rybáře rybaření

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Pustých Žibřidovic

Ludvíkov : Adolfovice : Domašov : Heřmanice : Jindřichov : Černá Voda : Vysoký Potok : Vernířovice : Vojtovice : Šléglov

Nacházíte se na stránce ubytování Pusté Žibřidovice v Jeseníkách, objekt: Chata Naďa, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Pusté Žibřidovice :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Morava :: pronájem chalupy v Jeseníkách :: penzion Jeseníky počítadlo :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.