Ubytování ve Vojicích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Vojice - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vojicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vojice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vojice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vojicích a okolí: Penzion U Kňourků, Chalupa - Bukovina, Chata Radim, Apartmán Zlámaniny, Chalupa u Lesa, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Robousy, Chalupy Trio Na výsluní, Pension Maruška, Chalupa Pod dubem, pískovcová chalupa, U Zdeňka, Chalupa Medlinka, Kouzelná chaloupka, Chata s bazénem, Roubenka u Novotných, Chalupa Pavel, Chalupa Arnoštov, penzion Kavka, Apartmán Dvořák, Penzion Sarmo, Chalupa pod Maxincem, Vlaštovčí hnízdo, Chalupa na výsluní, Chalupa Zámezí, Chata Arnoštov u Pecky, Penzion JIčín, vila Zapomenutý ráj, Chata u lesa a rybníka, Roubená chalupa, Chalupěnka v uhlířských stráních, Chalupa Kal, Chalupa Podhorní Újezd, Rodinný dům Lilie, Chalupa Pecka, Apartmán Pecka, Apalucha, Chalupa Uhlířka, Roubenka U Říhů, Hausbót Filíček, Chata Tužín, Penzion Radim - osada Tužín, Chalupa Těšín u Železnice, Chalupa Bukovina u Pecky, Chata u koupaliště Dachovy, Valdštejnská obora, Privát Olga, Stylová roubenka, Chata s rybařením, Rodinný dům Češov, Chalupa Doubrava - Hořice, Chalupa Tužín, Penzion Ondráček, Chalupa na vsi.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.