Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Český ráj   Vojice   Mapa

Vojice - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vojicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vojice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vojice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vojicích a okolí: Penzion U Kňourků, Apartmán Zlámaniny, Chalupa - Bukovina, Chata Radim, Chalupa u Lesa, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Robousy, Kouzelná chaloupka, Chalupa pod Maxincem, Chata s bazénem, Chalupa Arnoštov, penzion Kavka, LUXUSNÍ CHALOUPKA U JIČÍNA, Chalupy Trio Na výsluní, Chalupa Štikov, Apartmán Dvořák, Chalupa Pavel, Chalupa Medlinka, Pension Maruška, Pískovcová chalupa, U Zdeňka, Chalupa Pod dubem, Apartmán s výhledem, Chalupa na výsluní, Rodinný dům Lilie, Chalupa Kal, Chalupa Podhorní Újezd, Vlaštovčí hnízdo, Chalupěnka v uhlířských stráních, Chaloupka U Třech šroubků, Apalucha, Penzion JIčín, Penzion Sarmo, Chata Arnoštov u Pecky, Chata u lesa a rybníka, vila Zapomenutý ráj, Apartmán Pecka, Chalupa Zámezí, Roubenka u Novotných, Chalupa Pecka, Roubená chalupa, Valdštejnská obora, Chalupa Doubrava - Hořice, Roubenka U Říhů, Chalupa Tužín, Chata u koupaliště Dachovy, Hausbót Filíček, Rekreační dům Češov, Penzion Ondráček, Chalupa Bukovina u Pecky, Chata Tužín, Penzion Radim - osada Tužín, Privát Olga, Chalupa Uhlířka, Chalupa na vsi, Chata s rybařením.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz