Ubytování ve Vojicích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Vojice - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vojicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vojice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vojice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vojicích a okolí: Chalupa - Bukovina, Chata Radim, Penzion U Kňourků, Apartmán Zlámaniny, Chalupa u Lesa, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Robousy, Pension Maruška, Kouzelná chaloupka, pískovcová chalupa, Apartmán Dvořák, Chalupa Pod dubem, Roubenka u Novotných, Chalupa Arnoštov, Chalupa Pavel, penzion Kavka, Chata s bazénem, U Zdeňka, Chalupy Trio Na výsluní, Chalupa Medlinka, Chalupa Kal, Chalupa na výsluní, Penzion Sarmo, Chalupa pod Maxincem, Apalucha, Vlaštovčí hnízdo, Apartmán Pecka, Rodinný dům Lilie, Chalupa Podhorní Újezd, vila Zapomenutý ráj, Roubená chalupa, Chalupa Terezka, Chalupěnka v uhlířských stráních, Chalupa Zámezí, Penzion JIčín, Chata Arnoštov u Pecky, Chata u lesa a rybníka, Penzion Radim - osada Tužín, Chalupa Bukovina u Pecky, Roubenka U Říhů, Chalupa Uhlířka, Chalupa Tužín, Chalupa Doubrava - Hořice, Chata Tužín, Penzion Ondráček, Chalupa na vsi, Hausbót Filíček, Chata s rybařením, Valdštejnská obora, Stylová roubenka, Privát Olga, Rodinný dům Češov, Chalupa Těšín u Železnice, Chata u koupaliště Dachovy.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.