Ubytování ve Vojicích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Český ráj   Vojice   Mapa

Vojice - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vojicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vojice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vojice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vojicích a okolí: Penzion U Kňourků, Chata Radim, Chalupa - Bukovina, Apartmán Zlámaniny, Chalupa u Lesa, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Robousy, Chalupa Medlinka, Chata s bazénem, Apartmán Dvořák, pískovcová chalupa, penzion Kavka, Chalupa Pavel, Pension Maruška, U Zdeňka, Chalupy Trio Na výsluní, Kouzelná chaloupka, Chalupa Arnoštov, Roubenka u Novotných, Chalupa Pod dubem, Chata Arnoštov u Pecky, Chalupěnka v uhlířských stráních, Rodinný dům Lilie, Chalupa na výsluní, Roubená chalupa, Apartmán Pecka, Penzion JIčín, Vlaštovčí hnízdo, Penzion Sarmo, Chalupa Zámezí, Chata u lesa a rybníka, Chalupa Pecka, Chaloupka U Třech šroubků, Chalupa Podhorní Újezd, Apalucha, vila Zapomenutý ráj, Chalupa pod Maxincem, Chalupa Kal, Roubenka U Říhů, Chalupa Doubrava - Hořice, Chalupa na vsi, Hausbót Filíček, Chata s rybařením, Penzion Radim - osada Tužín, Privát Olga, Chalupa Tužín, Penzion Ondráček, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Uhlířka, Rekreační dům Češov, Stylová roubenka, Chata Tužín, Valdštejnská obora, Chata u koupaliště Dachovy.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.