Ubytování v Uhlířích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Uhlíře - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Uhlířích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Uhlíře. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Uhlíře lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Uhlířích a okolí: Chalupa - Bukovina, Chata Radim, Chalupa Kovárna, Penzion U Kňourků, Apartmán Zlámaniny, Chalupa Robousy, Chalupa Jana, Chalupa u Lesa, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa na Kovárně, Chalupa Sluníčko, chalupa Tample, Chalupa Medlinka, Chalupa Horní Olešnice - Zadní Ždírnice, Roubenka Gabriela, Roubenka u Novotných, pískovcová chalupa, Chalupa Arnoštov, Chalupa U Hřebíků, Pension Maruška, U Zdeňka, Modrá roubenka, Chalupa Pavel, roubena chalupa, Chalupa Studenec, Kouzelná chaloupka, Chalupy Trio Na výsluní, Apartmán - Linhartovi, Chata Bella, Chalupa Jana, Roubenka Panorama, penzion Kavka, Chata s bazénem, Dům 35, Chalupa Vrchovina, Chalupa Kal, Jette roubenka, Roubenka, Vlaštovčí hnízdo, Penzion Pohoda, Rekreační chalupa, Chalupěnka v uhlířských stráních, Chata u lesa a rybníka, Penzion Sarmo, Chalupa na výsluní, Chalupa pod Maxincem, Chalupa Pecka, Apalucha, Chalupa Dana, Chalupa Třebihošť, Zvičina, Penzion na Skále, Apartmán Pecka, chalupa Miletín, Chalupa Terezka, Chalupa Krsmol, vila Zapomenutý ráj, Chata Arnoštov u Pecky, Chalupa Podhorní Újezd, Chalupa v Podkrkonoší, Chata s rybařením, Chalupa Na Potok 1+2, Chata Vidochov, Penzion Ondráček, Pension Mája, Chata v Podkrkonoší, Chata Tužín, Chalupa Bukovina u Pecky, nově postavený rekr. objekt u lesa, Chalupa Uhlířka, Chalupa Čistá u Horek, Chalupa Doubrava - Hořice, Chalupa v podkrkonoší, Chata u koupaliště Dachovy, Roubenka U Říhů, Stylová roubenka, Penzion Radim - osada Tužín, Chalupa Tužín.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.