Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Český ráj   Uhlíře   Mapa

Uhlíře - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Uhlířích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Uhlíře. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Uhlíře lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Uhlířích a okolí: Chalupa - Bukovina, Apartmán Zlámaniny, Chalupa Kovárna, Penzion U Kňourků, Chata Radim, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Jana, Chalupa na Kovárně, Chalupa Robousy, Chalupa u Lesa, Roubenka Panorama, LUXUSNÍ CHALOUPKA U JIČÍNA, Roubenka Gabriela, Kouzelná chaloupka, Chalupa Jana, penzion Kavka, Pískovcová chalupa, Chalupa pod Maxincem, Chalupa Arnoštov, Modrá roubenka, Chalupy Trio Na výsluní, Chata Bella, Chalupa Sluníčko, Apartmán - Linhartovi, Chalupa Horní Olešnice - Zadní Ždírnice, Chalupa Pavel, Dům 35, Chalupa Studenec, Chalupa Štikov, Chalupa U Hřebíků, Chata s bazénem, Chata Vidochov, chalupa Tample, Pension Maruška, U Zdeňka, Chalupa Vrchovina, Chalupa Medlinka, Chalupěnka v uhlířských stráních, chalupa Miletín, Chalupa v Podkrkonoší, Penzion Sarmo, Chalupa na výsluní, Roubenka u Novotných, Jette roubenka, roubena chalupa, vila Zapomenutý ráj, Rekreační chalupa, Chalupa Krsmol, Chalupa Podhorní Újezd, Chalupa Dana, Penzion Pohoda, Chalupa Pecka, Apalucha, Apartmán Pecka, Apartmán s výhledem, Chata u lesa a rybníka, Chalupa Třebihošť, Zvičina, Drážní mlýn, Chaloupka U Třech šroubků, Penzion na Skále, Roubenka, Chata Arnoštov u Pecky, Chalupa Kal, Vlaštovčí hnízdo, Chalupa v podkrkonoší, Roubenka U Říhů, Chata s rybařením, Chalupa Tužín, nově postavený rekr. objekt u lesa, Chata Tužín, Chata u koupaliště Dachovy, Chalupa Doubrava - Hořice, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Na Potok 1+2, Chalupa Čistá u Horek, Chalupa Uhlířka, Penzion Radim - osada Tužín, Penzion Ondráček, Penzion Menšina.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz