chaty a chalupy

Ubytování Slavhostice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Slavhosticích - oblast Český ráj

Chaty a chalupy k pronajmutí Slavhostice

Ubytování Slavhostice

Slavhostice, okres Jičín

Zobrazit ubytování v okolí Slavhostic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Češov
ubytování Slavhostice v rodinném domě na horách
1 až 4 osoby
Kopidlno
ubytování Kopidlno Rodinný dům na horách
2 až 10 osob
 

Ubytování v okolí Slavhostic

V okolí Slavhostic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Českém ráji v těchto 31 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Karas - Mezihoří, Máchovka, V Popelkách - Lomnice nad Popelkou, Kozákov, Nad Nádražím - Semily, Turnov - Struhy, Koberovy - Hamštejn, Kozinec - Jilemnice.

Vodní plochy v dosahu Slavhostic: koupaliště Třtěnice, koupaliště Libáň, koupaliště Konecchlumí, koupaliště Podhorní Újezd, Aqua Centrum Jičín, koupaliště Jičín - Kníže, Dvorecký rybník, koupaliště Ostružno - Sklář, koupaliště Mlázovice, rybník Lužany - Marešák.

Tipy, zajímavosti, informace:

Slavhostice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/slavhostice_10267.html.

Přidejte svůj tip k obci Slavhostice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Slavhostice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Slavhosticích v Českém ráji? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Český ráj!

Slavhostice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Český ráj   Ubytování   Slavhostice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.