chaty a chalupy

Ubytování Nová Paka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Nové Pace - oblast Český ráj

Chaty a chalupy k pronajmutí Nová Paka

Ubytování Nová Paka

Nová Paka, okres Jičín

Apartmán Zlámaniny

ubytování Nová Paka v apartmánu
1 až 5 osob

Apartmán se nachází na polosamotě v Podkrkonošském biokoridoru 2 km od centra Nové Paky. Zlámaniny jsou ideálním místem pro celoroční relaxaci a rekreaci. Romantické okolí s mírným kopcovitým a lesnatým terénem...

ceny ubytování (apartmán/týden):
Léto: 8.900 kč / Zima: 6000 kč
Mimo sezónu: 4.500 - kč

Pension Mája

Český ráj: Penzion - ubytování v soukromí
8 osob
3 pokoje

Restaurace – pension Mája se nachází na okraji města Nová Paka, na hlavním silničním tahu Praha – Krkonoše. Je vedena v rodinném stylu a svým hostům nabízí: Klimatizovanou restauraci,...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 450 kč / Zima: 450 kč
Mimo sezónu: 450 kč

Zobrazit ubytování v okolí Nové Paky na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Stará Paka
ubytování Nová Paka v apartmánu na horách
1 až 5 osob
Vrchovina
Chalupa k pronajmutí - Vrchovina Český ráj
9 osob
Kumburský Újezd
ubytování Kumburský Újezd Apartmán na horách
6 až 17 osob
 
Brdo
Chalupa k pronájmu - okolí Nové Paky
13 osob
Roškopov
ubytování Nová Paka na chalupě k pronájmu
7 osob
Vidochov
Chalupa k pronájmu - Vidochov Krkonoše
20 osob
Vidochov
ubytování Vidochov Chalupa k pronájmu
20 osob
Vidochov
Chata k pronájmu - okolí Nové Paky
9 osob
Vidochov
ubytování Nová Paka na chalupě k pronájmu
9 osob
 
Vidochov
Chalupa k pronajmutí - Vidochov Krkonoše
9 osob
Stupná
Chalupa k pronajmutí - okolí Nové Paky
10 osob
Stupná
ubytování Nová Paka na chalupě k pronájmu
4 až 10 osob
Stupná
Chalupa k pronájmu - Stupná Český ráj
8 osob
Uhlíře
ubytování Uhlíře Chalupa k pronájmu
10 osob
 
Uhlíře
Chalupa k pronajmutí - okolí Nové Paky
13 osob
Uhlíře
ubytování Nová Paka na chalupě k pronajmutí
11 osob
Krsmol
Chalupa k pronájmu - Krsmol Český ráj
2 až 11 osob
Uhlíře
ubytování Uhlíře Chalupa k pronajmutí
10 osob
Uhlíře
Vila na horách - okolí Nové Paky
28 osob
Stav
ubytování Nová Paka na chalupě k pronájmu
12 osob
 

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Máchovka, Pecka, vlek Tábor, Karas - Mezihoří, V Popelkách - Lomnice nad Popelkou, Zvičina, Kozinec - Jilemnice, Vrchlabí - Kněžický vrch, Horní Lánov, Nad Nádražím - Semily.

Vodní plochy v dosahu Nové Paky: rybník Fařina - Nová Paka, vodní nádrž Jahodnice, koupaliště Pecka, rybník Hlíza, rybník Lužany - Marešák, koupaliště Kruh, Lázně Bělohrad - rybník Pardoubek, koupaliště Dolní Kalná, Dvorecký rybník, koupaliště Mlázovice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Vybrali jste si vhodné ubytování? Níže naleznete tipy, kam v Nové Pace na výlet nebo jaká místa navštívit:

Nová Paka - www.munovapaka.cz

Nová Paka se nachází nedaleko Jičína. V Nové Pace je kostel sv. Mikuláše a kostel Nanebevzetí Panny Marie, dřevěný řecko-katolický kostel (www.munovapaka.cz),muzeum (www.muzeum.cz), auto-moto museum (www.automotomuseum.eu), pivovar (www.novopackepivo.cz), kino (www.kultura-novapaka.cz), sportovní centrum (www.sportovnicentrumnovapaka.cz) a zimní stadion (www.hokejnp.cz). V Pecce je kostel sv. Bartoloměje a hrad(www.hradpecka.cz), dále výstava Pohádková Pecka (www.mestys-pecka.cz). Je zde také víceúčelové hřiště,koupaliště (www.kemppecka.cz) a lyžařský vlek (www.lyzovani-pecka.cz). Vede zde několik turistických (www.mestys-pecka.cz) i cyklistických tras (www.mestys-pecka.cz). V Lázních Bělohrad je kostel Všech Svatých, zámek a zámecký park (www.lazne-belohrad.cz) a lázně (www.belohrad.cz). Je zde také Fričovo muzeum a Památník K. V. Raise, kino (www.lazne-belohrad.cz). Ze sportovišť zde nalezneme bazén (www.lazne-belohrad.cz), veřejné sportoviště (www.lazne-belohrad.cz), sportovní halu (www.lazne-belohrad.cz). V okolí je několik lyžařských středisek.Jičín je známý především pro Čtvrtkovy pohádky a každoročně zde probíhá festival Jičín město pohádky (www.libun.cz). Z historických památek zde nalezneme zámek (www.muzeumhry.cz) se zámeckým parkem, kostel Panny Marie de Sale (www.jicin.farnost.cz), kostel sv. Ignáce z Loyoly, kostel sv. Jakuba Většího. Je zde také dochovaných několik židovských památek: synagoga (www.basevi.cz), hřbitov, Dům Židovská čp. 100 - bývalá židovská škola (basevijc.webnode.cz). Probíhají zde také Valdštejnské slavnosti (www.albrechtzvaldstejna.cz), Jičínský šoulet (www.jicin.org). Je zde také kino (www.biografjicin.cz), dvě divadla (www.kzmj.cz), muzeum Rumcajsův svět Radka Pilaře (www.rumcajsuvsvet.cz), Rumcajsova ševcovna (www.rumcajsovasevcovna.cz), Muzeum hry - Regionální muzeum a galerie v Jičíně (www.muzeumhry.cz). Ze sportovního vybavení zde nalezneme Aquacentrum(www.sport-jicin.cz), několik venkovních sportovišť (www.sport-jicin.cz), několik tělocvičen a posilovnu, stolní tenis (www.sport-jicin.cz), nově zrekonstruované koupaliště Kníže a zimní stadion (www.sport-jicin.cz).

Nová Paka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/nova-paka-------------_10509.html.

Přidejte svůj tip k obci Nová Paka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Nová Paka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Nové Pace v Českém ráji? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Český ráj!

Nová Paka - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Český ráj   Ubytování   Nová Paka
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.