chaty a chalupy

Ubytování Nová Paka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Nové Pace - oblast Český ráj

Chaty a chalupy k pronajmutí Nová Paka

Ubytování Nová Paka

Nová Paka, okres Jičín

Apartmán Zlámaniny

ubytování Nová Paka v apartmánu
5 osob

Apartmán se nachází na polosamotě v Podkrkonošském biokoridoru 2 km od centra Nové Paky. Zlámaniny jsou ideálním místem pro celoroční relaxaci a rekreaci. Romantické okolí s mírným kopcovitým a lesnatým terénem...

ceny ubytování (apartmán/týden):
Léto: 8.900 kč / Zima: 6000 kč
Mimo sezónu: 4.500 - kč

Pension Mája

Český ráj: Penzion - ubytování v soukromí
13 osob

Restaurace – pension Mája se nachází na okraji města Nová Paka, na hlavním silničním tahu Praha – Krkonoše. Je vedena v rodinném stylu a svým hostům nabízí: Klimatizovanou restauraci,...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 450 kč / Zima: 450 kč
Mimo sezónu: 450 kč

Okolní chaty a chalupy:

Kumburský Újezd
Apartmán na horách - Kumburský Újezd Český ráj
6 až 17 osob
Brdo
ubytování Brdo Chalupa k pronájmu
13 osob
 
Vidochov
Chalupa k pronájmu - okolí Nové Paky
19 osob
Vidochov
ubytování Nová Paka na chalupě k pronájmu
19 osob
Vidochov
Chalupa k pronájmu - Vidochov Český ráj
9 osob
Vidochov
ubytování Vidochov Chalupa k pronajmutí
9 osob
Stupná
ubytování Nová Paka na chalupě k pronájmu
8 osob
 
Uhlíře
Chalupa k pronájmu - Uhlíře Český ráj
9 osob
Uhlíře
ubytování Uhlíře Chalupa k pronajmutí
13 osob
Uhlíře
Chalupa k pronajmutí - okolí Nové Paky
11 osob
Krsmol
ubytování Nová Paka na chalupě k pronájmu
2 až 11 osob
Uhlíře
Chalupa k pronajmutí - Uhlíře Český ráj
10 osob
Uhlíře
ubytování Uhlíře Vila na horách
28 osob
 
Stav
Chalupa k pronájmu - okolí Nové Paky
12 osob

Ubytování v okolí Nové Paky

V okolí Nové Paky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Českém ráji v těchto 46 obcích:

Okolní obce:

Můžete se také podívat na ubytování v okolí Nové Paky na mapě.

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Máchovka, Pecka, vlek Tábor, Karas - Mezihoří, V Popelkách - Lomnice nad Popelkou, Zvičina, Kozinec - Jilemnice, Vrchlabí - Kněžický vrch, Nad Nádražím - Semily, Poniklá - Homole.

Vodní plochy v dosahu Nové Paky: rybník Fařina - Nová Paka, vodní nádrž Jahodnice, koupaliště Pecka, rybník Hlíza, rybník Lužany - Marešák, koupaliště Kruh, Lázně Bělohrad - rybník Pardoubek, koupaliště Dolní Kalná, Dvorecký rybník, koupaliště Mlázovice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Vybrali jste si vhodné ubytování? Níže naleznete tipy, kam v Nové Pace na výlet nebo jaká místa navštívit:

Nová Paka - www.munovapaka.cz

Nová Paka se nachází nedaleko Jičína. V Nové Pace je kostel sv. Mikuláše a kostel Nanebevzetí Panny Marie, dřevěný řecko-katolický kostel (www.munovapaka.cz),muzeum (www.muzeum.cz), auto-moto museum (www.automotomuseum.eu), pivovar (www.novopackepivo.cz), kino (www.kultura-novapaka.cz), sportovní centrum (www.sportovnicentrumnovapaka.cz) a zimní stadion (www.hokejnp.cz). V Pecce je kostel sv. Bartoloměje a hrad(www.hradpecka.cz), dále výstava Pohádková Pecka (www.mestys-pecka.cz). Je zde také víceúčelové hřiště,koupaliště (www.kemppecka.cz) a lyžařský vlek (www.lyzovani-pecka.cz). Vede zde několik turistických (www.mestys-pecka.cz) i cyklistických tras (www.mestys-pecka.cz). V Lázních Bělohrad je kostel Všech Svatých, zámek a zámecký park (www.lazne-belohrad.cz) a lázně (www.belohrad.cz). Je zde také Fričovo muzeum a Památník K. V. Raise, kino (www.lazne-belohrad.cz). Ze sportovišť zde nalezneme bazén (www.lazne-belohrad.cz), veřejné sportoviště (www.lazne-belohrad.cz), sportovní halu (www.lazne-belohrad.cz). V okolí je několik lyžařských středisek.Jičín je známý především pro Čtvrtkovy pohádky a každoročně zde probíhá festival Jičín město pohádky (www.libun.cz). Z historických památek zde nalezneme zámek (www.muzeumhry.cz) se zámeckým parkem, kostel Panny Marie de Sale (www.jicin.farnost.cz), kostel sv. Ignáce z Loyoly, kostel sv. Jakuba Většího. Je zde také dochovaných několik židovských památek: synagoga (www.basevi.cz), hřbitov, Dům Židovská čp. 100 - bývalá židovská škola (basevijc.webnode.cz). Probíhají zde také Valdštejnské slavnosti (www.albrechtzvaldstejna.cz), Jičínský šoulet (www.jicin.org). Je zde také kino (www.biografjicin.cz), dvě divadla (www.kzmj.cz), muzeum Rumcajsův svět Radka Pilaře (www.rumcajsuvsvet.cz), Rumcajsova ševcovna (www.rumcajsovasevcovna.cz), Muzeum hry - Regionální muzeum a galerie v Jičíně (www.muzeumhry.cz). Ze sportovního vybavení zde nalezneme Aquacentrum(www.sport-jicin.cz), několik venkovních sportovišť (www.sport-jicin.cz), několik tělocvičen a posilovnu, stolní tenis (www.sport-jicin.cz), nově zrekonstruované koupaliště Kníže a zimní stadion (www.sport-jicin.cz).

Nová Paka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Nová Paka (Nová Paka).

Přidejte svůj tip k obci Nová Paka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Nová Paka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Nové Pace v Českém ráji? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Český ráj!

Nová Paka - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016   Český ráj   Ubytování   Nová Paka
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Jičín :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.