Ubytování v Češově - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Češov - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Češově a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Češov. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Češov lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Češově a okolí: Chalupa Robousy, Vila Český ráj, Chalupa Chotěšice, Chalupa u Lesa, Sokolovna, Penzion Vlastík, Chata s bazénem, Pohoda, pískovcová chalupa, Chalupa Pod dubem, Apartmán Dvořák, Chalupa Hřmenín, Pension Maruška, Rodinný dům Lilie, Penzion JIčín, Chalupa Nadslav, Apartmány u lesa, Chalupa na Leštině, Chalupa Údrnice, Chalupa pod Maxincem, rekreační domek s hvězdárnou, Chalupa Podhorní Újezd, Chalupa Střevač - Nadslav, Chata Sedliště, Rodinný dům Češov, Ideal, Chalupa na vsi, Chata Sedliště, Mobilheim.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.