Ubytování v Češově - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Češov - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Češově a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Češov. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Češov lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Češově a okolí: Chalupa u Lesa, Chalupa Robousy, Chalupa Chotěšice, Vila Český ráj, Penzion Vlastík, Sokolovna, Pohoda, Pension Maruška, pískovcová chalupa, Apartmán Dvořák, Chata s bazénem, Chalupa Pod dubem, Chalupa Hřmenín, Chalupa pod Maxincem, Chalupa Střevač - Nadslav, Chalupa Nadslav, Chalupa Podhorní Újezd, Chalupa Údrnice, Apartmány u lesa, Chalupa na Leštině, Rodinný dům Lilie, rekreační domek s hvězdárnou, Penzion JIčín, Rodinný dům Češov, Chata Sedliště, Mobilheim, Chata Sedliště, Chalupa na vsi, Ideal.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.