chaty a chalupy

Ubytování Češov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Češově - oblast Český ráj

Chaty a chalupy k pronajmutí Češov

Ubytování Češov

Češov, okres Jičín

Rodinný dům - ubytování v soukromí - Češov

ubytování Češov v rodinném domě
1 až 4 osoby
1 ložnice

Chcete - li si užít krásné léto blízko přírody, nabízíme ubytování v hezky zařízeném rodinném domě se samostatným vchodem ze zahrady, v klidné obci Češov, ze...

ceny ubytování (rodinný dům/týden):
Léto: 6.500 kč / Zima: 5000 kč
Mimo sezónu: 4000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Češova na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Kopidlno
Rodinný dům na horách - Kopidlno Český ráj
2 až 10 osob
Údrnice
ubytování Údrnice Chalupa k pronájmu
2 až 7 osob
 

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Karas - Mezihoří, Máchovka, V Popelkách - Lomnice nad Popelkou, Kozákov, Nad Nádražím - Semily, Turnov - Struhy, Kozinec - Jilemnice, Koberovy - Hamštejn, Líšný.

Vodní plochy v dosahu Češova: koupaliště Třtěnice, koupaliště Konecchlumí, koupaliště Libáň, Aqua Centrum Jičín, Dvorecký rybník, koupaliště Jičín - Kníže, koupaliště Podhorní Újezd, koupaliště Ostružno - Sklář, koupaliště Mlázovice, koupaliště Domoslavice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Češov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/cesov_9634.html.

Přidejte svůj tip k obci Češov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Češov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Češově v Českém ráji? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Český ráj!

Češov - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.