chaty a chalupy

Ubytování Bakov nad Jizerou - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Bakově nad Jizerou - oblast Český ráj

Chaty a chalupy k pronajmutí Bakov nad Jizerou

Ubytování Bakov nad Jizerou

Bakov nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

Famozclub

ubytování Bakov nad Jizerou v penzionu
2 až 6 osob
1 pokoje

Náše rodinné ubytovací a relaxační zařízení se nazývá FAMOZCLUB, který je na okraji malebné malé vesnice Zvířetice u Bakova nad Jizerou. Famozclub je rodinný samostatně oplocený...

ceny ubytování (pokoj/týden):
Léto: 11200 kč / Zima: 10500 kč
Mimo sezónu: 10500 kč

Zobrazit ubytování v okolí Bakova nad Jizerou na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Mnichovo Hradiště
ubytování Bakov nad Jizerou v apartmánu na horách
2 až 4 osoby
Dneboh
Chalupa k pronájmu - Dneboh Český ráj
10 osob

Ubytování v okolí Bakova nad Jizerou

V okolí Bakova nad Jizerou byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Českém ráji v těchto 42 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Buřín - Hodkovice nad Mohelkou, Obří sud Jeřmanice - Javorník, Světlá pod Ještědem, Dolní Pláně, Ještěd, Vesec.

Vodní plochy v dosahu Bakova nad Jizerou: koupaliště Bakov nad Jizerou, pískovna Ptýrovec - Veselá, koupaliště Klášter Hradiště nad Jizerou, koupaliště Kněžmost, koupaliště Dolní Bukovina, bazén Mladá Boleslav, koupaliště Mladá Boleslav, Komárovský rybník, koupaliště Bělá pod Bezdězem, rybník Žabakor.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bakov nad Jizerou - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/bakov-nad-jizerou_4375.html.

Přidejte svůj tip k obci Bakov nad Jizerou

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bakov nad Jizerou nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Bakově nad Jizerou v Českém ráji? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Český ráj!

Bakov nad Jizerou - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Český ráj   Ubytování   Bakov nad Jizerou
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.