chaty a chalupy

Ubytování Peruc - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Peruci - oblast České středohoří

Ubytování Peruc

Peruc, okres Louny

Zobrazit ubytování v okolí Peruce na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Orasice
ubytování Peruc v apartmánu na horách
9 osob
Orasice
Chata k pronájmu - Orasice České středohoří
6 osob

Ubytování v okolí Peruce

V okolí Peruce byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Českém středohoří v těchto 10 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Peruce: aquapark Louny, aquapark Slaný, koupaliště Lovosice, Žernosecké jezero, bazén Tuchlovice, koupaliště Na Písečném ostrově Litoměřice, aquapark Kladno, koupaliště Kladno - u Sletiště, bazén Kladno, koupaliště Kladno - Bažantnice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Peruc - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/peruc_7002.html.

Peruc - koupaliště

Začátkem července 2015 proběhly oslavy padesátiletého výročí otevření koupaliště na Peruci. Při té příležitosti byla nádrž zrekonstruována, bylo vybudováno nové sociální zařízení. Přístup k nádrži je kolem kempu.
Další info na: www.peruc.cz

Přidejte svůj tip k obci Peruc

Víte o nějaké zajímavosti v obci Peruc nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Peruci v Českém středohoří? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit České středohoří!

Peruc - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony České středohoří :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz