Ubytování v Bohaticích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Bohatice - České středohoří: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Bohaticích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Bohatice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Bohatice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Bohaticích a okolí: Chata Maxov - Sloup v Čechách, ROUBENKA U LESA u Máchova jezera, Moderní chata Máchovo jezero, Chata Sloup, NORD RANČ, Chalupa Velký Valtinov, Chalupa Zahrádky u České Lípy, CHALUPA NAD SPLAVEM, Apartmán, Chata Máchovo Jezero, Rodinný dům Staré Splavy, rekreační chata, Chalupa Hamr na Jezeře, Máchovo jezero, Chata Machovo jezero, Usedlost, Chata Radvanec - Maxov, Chata Máchovo jezero, Hasina, Chalupa Chotovice, Chata Radvanec - Maxov, Herberk Ferdinanda Dobrotivého, RD - Máchovo jezero, Chalupa Jablonné v Podještědí - Postřelná, Chata Sport, Chata Staré Splavy, Chata Sloup v Čechách, Chata Staré Splavy, Chata Staré Splavy u Máchova jezera, Chata Sloup v Čechách - Radvanec, Chata u Máchova jezera, ubytování Pod rozhlednou.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony České středohoří :: chaty a chalupy k pronajmutí :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.