Podklad mapy:

Bohatice - České středohoří: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Bohaticích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Bohatice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Bohatice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Bohaticích a okolí: ROUBENKA U LESA u Máchova jezera, Chata Maxov - Sloup v Čechách, Moderní chata Máchovo jezero, Chalupa Bohuška, Chalupa U Potoka, Chata Sloup, Ubytování Bohemia, Chalupa Velký Valtinov, NORD RANČ, Chalupa Ralsko - Ploužnice, Chata Ludmila, Chata Máchovo jezero, Prázdninový dům, Apartmán, CHALUPA NAD SPLAVEM, Máchovo jezero, Chata Machovo jezero, Chata Radvanec - Maxov, Chalupa Hamr na Jezeře, Chata Máchovo Jezero, Rekreační dům Staré Splavy, Chalupa Dubnice, Chalupa Zahrádky u České Lípy, Chata u lesa, Usedlost, Chata Sloup v Čechách, rekreační chata, Chalupa Jablonné v Podještědí - Postřelná, RD - Máchovo jezero, Chata Radvanec - Maxov, ubytování Pod rozhlednou, Chata Sport, Chata u Máchova jezera, Chatka Máchovo jezero, Chata u Máchova jezera, Chata Sloup v Čechách - Radvanec, Chata Staré Splavy, Herberk Ferdinanda Dobrotivého, Hasina, APARTMÁNY U KAULYHO, Chata Staré Splavy, Chata Staré Splavy u Máchova jezera, Chatová osada La Vida.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony České středohoří :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz