Ubytování v Bohaticích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Bohatice - České středohoří: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Bohaticích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Bohatice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Bohatice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Bohaticích a okolí: ROUBENKA U LESA u Máchova jezera, Chata Maxov - Sloup v Čechách, Moderní chata Máchovo jezero, NORD RANČ, Chata Sloup, Chalupa Velký Valtinov, Chalupa Hamr na Jezeře, CHALUPA NAD SPLAVEM, Chalupa Zahrádky u České Lípy, Chata Radvanec - Maxov, Rodinný dům Staré Splavy, Apartmán, Chata Machovo jezero, Chata Máchovo jezero, Máchovo jezero, rekreační chata, Usedlost, Chata Máchovo Jezero, Chata Sport, Hasina, ubytování Pod rozhlednou, Chalupa Jablonné v Podještědí - Postřelná, Chata Radvanec - Maxov, Herberk Ferdinanda Dobrotivého, Chata Staré Splavy, RD - Máchovo jezero, Chata Staré Splavy, Chata u Máchova jezera, Chata Sloup v Čechách - Radvanec, Chata u Máchova jezera, Chata Staré Splavy u Máchova jezera, Chata Sloup v Čechách, Chalupa Chotovice.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony České středohoří :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.