chaty a chalupy

Ubytování Zubří - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Zubří - oblast Beskydy

Chaty a chalupy k pronajmutí Zubří

Ubytování Zubří

Zubří, okres Vsetín

Chalupa U Rožnova pod Radhoštěm

ubytování Zubří na chalupě
1 až 10 osob
3 ložnice

,, CHALUPA U LESA,, Tak bychom mohli nazvat ubytování na naší chalupě, která se nachází v okrajové části města Zubří, známého svou Zuberskou krajkou, pouhých 5...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: týdenní kč / Zima: 260 kč
Mimo sezónu: 260 kč

Beskyďánek

Beskydy: Chalupa k pronájmu
11 osob
3 ložnice

Ubytování je v nově rekonstruovaném domu v Zubří 3 km od Rožnova p. Radhoštěm. Zcela vybavená kuchyň, koupelna se sprchovacím koutem + WC. Dále tři pokoje...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 200 kč / Zima: 200 kč
Mimo sezónu: 200 kč

Okolní chaty a chalupy:

Rožnov p. R.
ubytování Zubří v penzionu na horách
6 až 12 osob
Zašová
Srub k pronájmu - Zašová Beskydy
1 až 6 osob
 
Rožnov p. Radh.
Chalupa k pronajmutí - okolí Zubří
6 až 9 osob
Vidče
ubytování Zubří na chatě k pronájmu
2 až 8 osob
Rožnov pod Radh.
ubytování Rožnov pod Radhoštěm Penzion na horách
1 až 15 osob
Dolní Bečva
ubytování Zubří na chalupě k pronajmutí
20 až 31 osob
 
Hrachovec
Chalupa k pronajmutí - Hrachovec Beskydy
1 až 8 osob
Rožnov p. R.
Chalupa k pronajmutí - Rožnov pod Radhoštěm Beskydy
7 až 11 osob

Ubytování v okolí Zubří

V okolí Zubří byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Beskydech v těchto 20 obcích:

Okolní obce:

Můžete se také podívat na ubytování v okolí Zubří na mapě.

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Bůřov, Veřovice, Radhošť - Pod kaplí, Frenštát pod Radhoštěm, Vsacký Cáb, Pustevny, Palacký vrch - Bludovice, Svinec, Červený kámen, Jasenka.

Vodní plochy v dosahu Zubří: koupaliště Zubří, bazén Rožnov pod Radhoštěm, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm, koupaliště Vigantice, koupaliště Mořkov, přehrada Bystřička, bazén Valašské meziŕíčí, bazén Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm, koupaliště Štramberk - Libotín.

Tipy, zajímavosti, informace:

Vybrali jste si vhodné ubytování? Níže naleznete tipy, kam v Zubří na výlet nebo jaká místa navštívit:

Zubří - www.mesto-zubri.cz

Zubří se nachází u Rožnova pod Radhoštěm. Je zde kostel sv. Kateřiny a kaple sv. Ducha z roku 2000. Dále také muzeum (www.mesto-zubri.cz). Ze sportovišť se zde nachází sportovní hala, polyfunkční centrum, tenisové kurty, hřiště, kuželna a dětské hřiště (sport.mesto-zubri.cz) a letní koupaliště. Rožnov pod Radhoštěm je známý zejména pro Valašské muzeum v přírodě (www.vmp.cz). Je zde barokní kostel Všech svatých a sv.Anny, kino Panorama (www.tka.cz), během roku zde probíhá velké množství folklorních akcí. Ze sportovního vybavení zde nalezneme lanové centrum Gibon park (www.gibon-park.cz), lezecká stěna (www.horoklub.vn.cz), zimní stadion (www.hcroznov.com), krytý bazén a koupaliště (www.krytybazen.cz), bikepark Kyčerka (www.kycerka-bikepark.cz), fotbalové hřiště (www.fcroznov.cz), tenisové kurty (www.tenisroznov.cz),Rožnovské pivní lázně (www.roznovskepivnilazne.cz). Vede zde cyklistická trasa Bečva (www.cyklostezkabecva.com) a je zde také možnost půjčení kol (www.pujcovnakolroznov.cz)či využít projížďku turistickým vláčkem po Rožnově (www.roznov.cz), navštívit Jurkovičovu rozhlednu (www.roznov.cz) Probíhá zde mnoho folklorních akcí Turistickým cílem jsou Pustevny (www.pustevny.cz), kde je lyžařské centrum, východisko běžeckých i turistických tras, hotelový bazén (www.troyer.cz) či Půlčínské skály (www.pulcinskeskaly.cz). Na Pustevnách je možnost půjčit koloběžky (www.kolobezky.eu). Na Radhošti je socha Radegasta (www.napustevny.cz) a kaple sv.Cyrila a Metoděje.

Zubří - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Zubří (Nové Město na Moravě).

Ze Zubří na Velký Javorník

Z města Zubří je nejhezčí a nejsnažší cesta horským kolem na Javorník.

Přidejte svůj tip k obci Zubří

Víte o nějaké zajímavosti v obci Zubří nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Zubří v Beskydech? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Beskydy!

Zubří - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016   Beskydy   Ubytování   Zubří
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Beskydy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Vsetín :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.