Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Beskydy   Rychaltice   Mapa

Rychaltice - Beskydy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Rychalticích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Rychaltice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Rychaltice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Rychalticích a okolí: Chata pod Červeným Kamenem, Chata Hukvaldy, Chata Borůvka, Chata Frenštát pod Radhoštěm, Chalupa Kunčice pod Ondřejníkem, Selská chalupa Na hlubokým, Na chaloupce, Penzion Freudův sen, Roubenka z roku 1787 po kompletní rekonstrukci, PRIVAT 55, Ubytování U lesa Lhotka u Frýdku, Luxusní Srub, mobilní domky, Chata Pstruží, Chata na samotě u lesa, Ubytování U Niklů, Chalupa Pod Hůrkami, Tulírna, Chata Frýdlant nad Ostravicí, Villa 603, chalupa Rotunda, Chata pod Lysou, Chalupa Blažek, Chata Janet, Chata Frýdlant nad Ostravicí - Lubno, Chalupa Roubenka, Apartmány u Honzy, Ubytování v soukromí, Rebel House****, Chalupa pod hůrkou, Chalupa Lichnov, Apartmán Hukvaldy - Rychaltice, Chalupa Hukvaldy, Chalupa Kunčice pod Ondřejníkem, Chatka na okraji Hukvald, Farma Menšík, Apartmány, Chalupa Metylovice, Penzion a Restaurace U veterána, Rekreační dům Frýdek-Místek, Chata Čeladná, apartmán, Dovolená na Hukvaldech, Chata ANTIK, Ubytování Na Špici, Chata u Libora.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Beskydy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz