chaty a chalupy

Ubytování Lešná u Valmezu - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Lešné u Valašského Meziříčí - oblast Beskydy

Chaty a chalupy k pronajmutí Lešná u Valmezu

Ubytování Lešná u Valmezu

Lešná u Valmezu, okres Vsetín

Zobrazit ubytování v okolí Lešné u Valašského Meziříčí na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Branky
ubytování Lešná u Valmezu v apartmánu na horách
4 až 9 osob
Zašová
Srub k pronájmu - Zašová Beskydy
1 až 6 osob

Ubytování v okolí Lešné u Valašského Meziříčí

V okolí Lešné u Valašského Meziříčí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Beskydech v těchto 22 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Svinec, Palacký vrch - Bludovice, Rybí, Bůřov, Jasenka, Vsacký Cáb, Troják, Ski areál Tesák, Hei park - Tošovice, Trnava.

Vodní plochy v dosahu Lešné u Valašského Meziříčí: bazén Valašské meziŕíčí, koupaliště Mořkov, bazén Nový Jičín, koupaliště Mikulůvka, přehrada Bystřička, koupaliště Zubří, koupaliště Štramberk - Libotín, bazén Rožnov pod Radhoštěm, koupaliště Osíčko, koupaliště Odry.

Přidejte svůj tip k obci Lešná u Valmezu

Víte o nějaké zajímavosti v obci Lešná u Valmezu nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Lešné u Valašského Meziříčí v Beskydech? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Beskydy!

Lešná u Valmezu - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016   Beskydy   Ubytování   Lešná u Valmezu
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Beskydy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Vsetín :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.