chaty a chalupy

Ubytování Lešná u Valmezu - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Lešné u Valašského Meziříčí - oblast Beskydy

Chaty a chalupy k pronajmutí Lešná u Valmezu

Ubytování Lešná u Valmezu

Lešná u Valmezu, okres Vsetín

Zobrazit ubytování v okolí Lešné u Valašského Meziříčí na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Branky
ubytování Lešná u Valmezu v apartmánu na horách
4 až 9 osob
Zašová
Srub k pronájmu - Zašová Beskydy
1 až 6 osob

Ubytování v okolí Lešné u Valašského Meziříčí

V okolí Lešné u Valašského Meziříčí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Beskydech v těchto 24 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Svinec, Palacký vrch - Bludovice, Rybí, Bůřov, Jasenka, Vsacký Cáb, Troják, Ski areál Tesák, Hei park - Tošovice, Trnava.

Vodní plochy v dosahu Lešné u Valašského Meziříčí: bazén Valašské meziŕíčí, koupaliště Mořkov, bazén Nový Jičín, koupaliště Mikulůvka, přehrada Bystřička, koupaliště Zubří, koupaliště Štramberk - Libotín, bazén Rožnov pod Radhoštěm, koupaliště Osíčko, koupaliště Odry.

Přidejte svůj tip k obci Lešná u Valmezu

Víte o nějaké zajímavosti v obci Lešná u Valmezu nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Lešné u Valašského Meziříčí v Beskydech? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Beskydy!

Lešná u Valmezu - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Beskydy   Ubytování   Lešná u Valmezu
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Beskydy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.