Ubytování Košařiska

Chata k pronájmu

Ubytování v Košařisce
soukromá chata k pronájmu v Beskydech.

Ubytování Beskydy

chata k pronájmu Košařiska Beskydy
Košařiska
15 osob
o
Ubytování Košařiska Chata k pronájmu v Beskydech
GPS chaty:
49°35'31.279"N, 18°41'8.344"E
ukázat polohu na mapěNavigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Beskydy   chata Košařiska

Chata k pronájmu

 - 

Košařiska

(č.0323)
chata ubytování Košařiska Beskydy
spustit prohlížení fotogalerie Košařiska - chata k pronájmu - 1 Košařiska - chata k pronájmu - 2 Košařiska - chata k pronájmu - 3 Košařiska - chata k pronájmu - 4
chata - Košařiska Košařiska - chata k pronájmu - 6 Košařiska - chata k pronájmu - 7 Košařiska - chata k pronájmu - 8 Košařiska - chata k pronájmu - 9 Košařiska - chata k pronájmu - 10 Košařiska - chata k pronájmu - 11 Košařiska - chata k pronájmu - 12 Košařiska - chata k pronájmu - 13 Košařiska - chata k pronájmu - 14 Košařiska - chata k pronájmu - 15 Lehátka ohniště s pískovištěm a houpačkou

Ubytování Košařiska soukromá chata v Beskydech chata k pronájmu Ubytování na chatě Beskydy Chalupa se psem chata s krbem

Všichni jsou velice vítání na chalupě v Košařiskách, chalupa je určená k rekreaci a úniku z města. Jste vítání k odpočinku a rekreaci i zábavě, kterou na této chalupě budete mít. Tato chalupa není na samotě a proto nění určena pro velké párty, oslavy atd. do nočních nebo ranních hodnin. Těším se na vás a na váš pobyt na chalupě v Košařiskách. Zrekonstruovaná dřevěná chalupa na polosamotě u lesa ve výšce 605 m s výhledem na Jablunkovský průsmyk v obci Košařiska. Pronájem je celoroční. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarná konvice, sporák. Jídelna je vybavená křeslem, dřevěným stolem, krbem, který slouží zároveň k vytápěná celé chalupy. U chaty je hřiště a ohniště. Parkování je u objektu. Domácí zvíře je vítano jen po předchozí dohodě s majitelem za jednorázovy poplatek 100Kc! Pokud uvidíte, že chata je neobsazená 5 dnů před požadovaným víkendem pronajímám chatu za 1500Kč za víkend + energie a poplatky obci. Nástup musí být v pátek a platí v letní sezóně. Podrobnosti sdělím telefonicky.

Ubytování na chatě

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 15 osob.

Ložnice a pokoje: V podkrroví jsou dvě velké místnosti na spaní. V prizemi jsou další dvě místnosti, ve kterých je možné také spát. Postele nejsou vybaveny přikrývkami! ! ! Nutno vzít vlastní spací pytle nebo přikrývky!!! V chatě je billiardový stůl a také stolní fotbal. V chatě je nutné používat přezuvky, jsou zde koberce.

Sociální zařízení: Koupelna je nová vybavena sprchovacím koutem + 2xWC.

Vytápění: Objekt se vytápí pomocí dvou krbů a starých kachlových kamen. Možnost přitápění s elektrickými přímotopy. Ohřev vody je zajištěn pomocí solárního systému + dohřev elektřinou. Majitel poskytne bezplatně dřevo k topení v objektu. Majitel neposkytuje palivo pro gril a venkovni ohnište.

Doprava, parkování: K chalupě je možné se dopravit vlastním autem, max. počet aut 5.U chalupy neni misto pro vice než 5 automobily, pokud mate vice automobilu nutno parkovat asi 1km od chaty! ! ! V zimním období je nutné mít řetězy! Nebo autobusem na konečnou v obci Košařiska a pak 1km pěšky.

Stravování

Obchod je vzdálen 1km, restaurace 0,5km.

Vybavení chaty

Kuchyň je plně vybavená s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarná konvice, toustovače, stůl, sporák na PB. V jídelně je křeslo, dřevěný stůl s lavicemi a krb. Vybavení je dostatečné pro 15 osob.

Výlety, atrakce, zábava

Nejbližší koupání v potoce 1km. Krytý bazén se saunaou, tělocvična, bowling, squash se nachází v obci Bystřice nad Olší vzdálené 9km. Možnost výletů na vrch Javorový nebo na rozhlednu v obci Nýdek. V Mostech u Jablunkova (11km) je možnost využítí lyžařských areálů a jízdy na bobové dráze.

Možnosti koupání: přehrada Morávka, přehrada Žermanice, bazén Bystřice, koupaliště Třinec, bazén Třinec, koupaliště Jablunkov.

Blízká lyžařská střediska: Armáda, Javorový vrch, Hrádek, Mosty u Jablunkova, Písek u Jablunkova - Polanka, Řeka.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 15 osob)


Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: 1200,- Kč za chatu.
Letní sezona: 1100,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 1100,- Kč za chatu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 2900,- Kč za chatu.
Letní sezona: 2600,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 2600,- Kč za chatu.

Silvestr - máme již obsazen

obsazen

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

K ceně se vždy připočítá spotřeba el. energie podle tarifu (5Kč/kWh) a poplatek obecnímu úřadu ve výši 14Kč/osoba nad 18let/den do 18let 4Kč/den. Platba za pobyt se platí při zahájení pobytu + 1500Kč vratná kauce, proto vyžaduji vždy 4500Kč při zahájení víkendoveho pobytu. Pro rezervaci chaty vyžaduji platbu zálohy ve výši 1000Kč z důvodů častého rušení pobytů před jejím započetím. Záloha v případě zrušení pobytu na poslední chvíli je nevratná!

V červenci a srpnu neobsazuji víkendové pobyty na chatě. O prázdninách obsazuji jen týdenní pobyty. Neobsazuji víkendy. Pokud ale bude chata volná dva týdny před datem nástupu mohu obsadit i kratší pobyt než týden.

Předání chaty probíhá v pátek mezi 15 - 16 hodinou, pro nástup na chatu v jiném čase je třeba se dohodnout předem. Ukončení chaty v neděli také mezi 13 - 14 hodinou. Zimní sezona začíná od 1.11.do 1.4.!!!!!!! Pokud uvidíte, že chata je neobsazená 5 dnů před požadovaným víkendem pronajímám chatu za 1500Kč za víkend + energie a poplatky obci. Nástup musí být v pátek a platí v letní sezóně. Podrobnosti dle telefonické dohody.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

email
telefon +420732831385

Přehled informací o ubytování na chatě v Beskydech

destinace kde se nachází
autobus Košařiska - Milíř (800m)
vlak Bystřice nad Olší 9km
restaurace Košařiska 1km
koupání Bystřice nad Olší 9km
lyžařský vlek Mosty u Jablunkova 10km
obchod Košařiska 1km
pošta Milíkov
nákupní centrum Bystřice nad Olší 9km
bankomat Bystřice nad Olší 9km
les 100m

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chatě domácí mazlíček povolen
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
na chatě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
chata má vnější terasu terasa
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril

Okolí chaty:
Parkování u chaty s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chaty koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Hřiště u chaty hřiště

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Košařisky

Frýdek Místek : Vidče : Portáš-Kohutka : Zděchov : H.Bečva-Rališka : Lichnov : Krásná, Visalaje : Hukvaldy : Dolní Lištná : Valašská Bystřice

Nacházíte se na stránce ubytování Košařiska v Beskydech, objekt: Chata k pronájmu, chata k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Košařiska :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Morava :: pronájem chaty v Beskydech :: penzion Beskydy počítadlo :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.