U Henryho Olešná aquapark

ubytování Beskydy, U Henryho Olešná aquapark

Beskydy

chata k pronájmu Frýdek Místek Beskydy
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Beskydy   chata Frýdek-Místek

U Henryho Olešná aquapark - Frýdek-Místek

(č.0245)
chata ubytování Frýdek-Místek Beskydy
U Henryho Olešná aquapark

Toto je archivní záznam!!!
>> zobrazit podobné ubytování

U Henryho Olešná aquapark nemá již aktivní prezentaci ubytování na e-chalupy.cz! Tato stránka slouží pouze pro možnost zpětného dohledání. K dispozici je úvodní fotka a poloha objektu v obci Frýdek-Místek.

Prezentace bývá zrušena z různých důvodů: majitelé objekt prodají, začnou ho používat pro vlastní potřebu a již ho dále nepronajímají nebo si u nás nepřejí nadále inzerovat.

Respektujte to prosím, pokud chcete objekt U Henryho Olešná aquapark kontaktovat použijte kontaktní údaje, které jste získali při komunikaci v minulosti.

Je možné, že objekt U Henryho Olešná aquapark je v katalogu prezentování znovu pod jiným číslem objektu. Použijte prosím vyhledávání, odkazy v menu nebo výpis podobných objektů níže.U Henryho Olešná aquapark - podobné ubytování:

Frýdek-Místek
ubytování  v rodinném domě na horách - Frýdek-Místek
1 až 7 osob
Hukvaldy
ubytování  v rodinném domě na horách - Frýdek-Místek
1 až 4 osoby
Hukvaldy
ubytování  v apartmánu na horách - Hukvaldy - Rychaltice
1 až 10 osob

Okolní koupaliště:

Možnosti koupání: přehrada Olešná, přehrada Baška, vodní nádrž Brušperk, přehrada Kateřinice, přehrada Větřkovice, přehrada Žermanice, přehrada Těrlicko, přehrada Morávka, aquapark Frýdek Místek - Olešná, bazén SŠED Frýdek Místek, bazén ZŠ Frýdek Místek, bazén Fryčovice - FRY Relax centrum, koupaliště Trnávka, koupaliště Frýdlant nad Ostravicí, koupaliště Příbor.

Okolní skiareály:

Blízká lyžařská střediska: Palkovice – Za domem.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Lysůvek

Velké Karlovice : Košařiska : Vidče : Portáš-Kohutka : Zděchov : H.Bečva-Rališka : Valašské Klobouk : Krásná, Visalaje : Hukvaldy : Velká Lhota

Nacházíte se na stránce ubytování Hukvaldy - Rychaltice v Beskydech, objekt: , Apartmán na horách.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- Archív neaktivních chat a chalup -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Lysůvky :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chaty v Beskydech :: penzion Beskydy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.